6 De laatste aktiviteit van het verenigingsjaar 1981/82 met zijn zenuwslopend, zidderend einde vond plaats van achter de groene tafel, de Algemene Ledenvergadering van 24 juni. De opkomst was wederom erg teleurstellend. Slechts een 50-tal leden was getuige van een voortreffelijk geleide vergadering. Leden, die gedurende het seizoen over bepaalde zaken hun kritiek spuien, blijven weg, Tcpch is de Algemene Ledenvergadering het hoog ste orgaan in de vereniging en kan besluiten nemen. Alleen als men aanwezig is, kan men zijn inbreng hebben en invloed uitoefenen. Na het openingswoord van de voorzitter, de ingekomen stukken en notulen, volgde het agendapunt "bestuursmededelingen", altijd weer een bijzonder fijn onderdeel van de vergadering. Allereerst overhandigde de voorzitter het wisselschild aan Michael Berman, die op voordracht van elftalcommissietrainer en elftalleiders gekozen was tot "Speler van het seizoen I98I-82. Vervolgens maakte hij mdding van het feit, dat dit jaar liefst ik A.F.C.-ers 50 jaar lid waren van onze vereniging. De voorzitter spelde met een persoonlijk woord voor elke jubilaris de heren A, de Jong, G.Th, van Nigtevegt (jarig en tevens 25 jaar erelid), Th, van Nigtevegt, L, Nijdam, F, Nesvadba, C, van Peperzeel, :7\ J. Suurbeek, A, v.d. Valk en L,J, v.d. Voort het ridderkruis op, P.6, Verhaaff Helaas waren de heren D.J.F, Hermens, C.H. Klein, H. Stallman en C.P.W. Thonus niet aanwezig om hun onderscheiding in ontvangst te nemen. Zij ontvingen het ridderkruis opeen later tijdstip, Na het verslag van Uw sekretaris was het de beurt aan penning meester Otto van Rijn om de vergadering verslag te doen van de financiële resultaten van het afgelopen verenigingsjaarHoewel de algemene kosten nog steeds blijven stijgen, konden de boeken met een voordelig exploitatiesaldo van 2,820,worden afge sloten, hetgeen in niet geringe mate te danken xvas aan de door de algemene ledenvergadering goedgekeurde contributieverhoging, In verband met de invoering van shirtreclame voor amateurs met ingang van het nieuwe seizoen had het bestuur dit punt op de agenda geplaatst teneinde na te gaan hoe de leden hier tegenover stonden. Uit de discussie kwam duidelijk naar voren dat de vergadering be paald niet gecharmeerd was van shirtreclame, dit in tegenstelling met het bestmrr, dat hier, uiteraard met het nodige voorbehoud, niet afwijzend tegenover staat. Vervolgens biedt de penningmeester de begroting aan. Alhoewel het bestuur destijds door de algemene ledenvergadering gemachtigd was jaarlijks de contributies te verhogen op basis van de index, is deze verhoging momenteel niet direct noodzakelijk. De voorgelegd* begroting wordt door de vergadering goedgekeurd.

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 14