maar ik hoop dat zij toch met genoegen op dit seizoen terugzien. Het D- en E-juniorenvoetbal kende weer een najaars- en een voor jaarscompetitie. De Dl junioren kwamen 1 punt te kort om zich te plaatsen voor de Van Wagtendonkcompetitie, maar legden in de voorjaarscompetitie in hun afdeling beslag op de eerste plaats, terwijl zij bovendien winnaars werden van de K.N.V.B.-beker Afdeling Amsterdam, District Zuid/West. Leiders Ron van Does burg en Rein Akkerman met huw jongens van harte gefeliciteerd met dit fantatische succes. Ook de D-5 leverde een prima pres tatie door in beide competities zonder puntenverliesals eerste te eindigde». De El plaatste zich voor de Van Wagtendonkcompetitie, maar kwamen daarin niet verder dan een ke plaats. Voor de overige resultaten van de jong junioren verwijs ik U gaarne naar het overzicht, dat U voor U heeft liggen, waarin naast deze standen, die van alle andere A.F,C.-elftallen zijn opgenomen. Chris, onze hartelijke dank voor dit prima stuk cij- ferwerk. Ook dit seizoen nam de A.F.C, jexigd weer deelman een groot aan tal toernooien. Het was bijzonder jammer dat vele daarvan onder slechte weersomstandigheden gespeeld moesten worden en een enkel toernooi zelf afgelast werd. Het wad derhalve erg verheugend, dat de weergoden ons wat betreft onze eigen toernooien gunstig gezind waren. Voor de 5e maal alweer organiseerde de Jexigdcom- missie op Koninginnedag het Henk Kappelhoff toernooi voor Cl en C2 junioren en op 15 mei hdt Harry Scheepstra toernooi voor BI en B2 junioren. Beide evenementen werden, niet in het minst dankzij een perfecte organisatie, een eclatant succes. Een aantal andere gebeurtenissen de jeugd betreffende mogen hier zeker niet onvermeld blijven. Na afloop van de wedstrijd van de Al junioten tegen Ajax werd door de voorzitter van de jeugdcommissie de Nico Holtappelprijs overhandigd aan Jos Beerman. Deze prijs wordt toegekend aan die persoon, die zich naar oordeel van de jeugdcommissie in een reeks van jaren op bijzondere wijze voor de jeugd heeft ingezet. Dit jaar was de eer te beurt gevallen aan Jos Beerman, omdat hij zich gedurende 7 achtereenvolgende jaren als grensrechter bij de Al junioren verdienstelijk heeft gemaakt. Verder organiseerde de Jeugdcommissie ondermeer bijeenkomsten voor jeugdleiders, een E.H.B.O. cursus voor jeugdleiders, kennis makingavond voor ouders van nieuwe jeugdleden alsmede een kien ochtend voor F, E, D en C-junioren. Schitterende prijzen, Sinterklaas, k musicerende zwarte pieten, het eerste elftal, dat persoonlijk aan onze jeugd werd voorgesteld, dat waren de ingrediënten voor een zeer geslaagde kienochtend.

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 12