- 5 - Karel Baarschers kan met zijn tweede elftal op een goed seizoen terugzien. Zo'n tweede elftal heeft altijd zijn eigen problematiek» Elke week weer moest het spelers voor beeerste afstaan, waardoor zij dus bijna nooit twee weken achtereen in dezelfde opstelling uitkomen. Dat zij uiteindelijk een goede klassering konden bewerk stelligen bewees dat er veel/ervaring in de ploeg aanwezig was. •^ange tijd heeft het er zelfs naar uitgezien, dat zij de titel voor zich zouden opeisen, want na 13 wedstrijden stonden zij nog zonder nederlaag met 3.9 punten op een eerste plaats. Hierop volgenden echter 3 nederlagen op rij en de kampioensillusies gingen in rook op. Zij finishten tenslotte op de derde plaats. Het derde elftal van Frans v.d. Bor heeft het in de altijd zware reserve 2e klasse met louter tweede elftallen zonder meer voor treffelijk gedaan. Met 23 punten uit 20 wedstrijden bezette zij een fraaie 2e plaats in de eindrangschikking. Het vierde elftal met leider Peter v.d. Heydt heeft het bijzonder moeilijk gehad en op bepaalde momenten zag het er erg somber uit. Na 10 wedstrijden met slechts 5 punten op hun konto bengelde zij onderaan. In de uit en thuiswedstrijd tegen Z.S.G.O., die volgden x werd de volle winst behaald en de toekomst kon weer met eettiets geruster haet tegemoet worden gezien. Het duude echter tot de voor laatste wedstrijd tot zij zich definitief veilig konden stellen. Heren van de elftalcommissie A en leiders hartelijk dank voor het werk, dat U in het belang van A.F.C, heeft verricht. De B-commissie bestaande uit Hans de Wijs, Ger van Caspel, Peter Roosensclioon en Rik de Boer, verantwoordelijk voor een goede gang van zaken rond de elftallen 5 tot en met 13, hebben het dit jaar niet gemakkelijk gehad. Waren de opkomst van de spelers en de resultaten tot de winterstop nog redelijk tot goed te noemen en kon door een toeloop van spelers zelfs een l4e elftal worden ingeschreven, na de rustperiode lieten velen het afweten met als resultaat incomplete elftallen en daar door onnodig puntenverlies. Bovendien moest het veertiende elftal uit de competitie worden teruggetrokken. Door het kampioenschap van het zevende elftal - vorig seizoen gerea liseerd - kwamen dit seizoen zowel het lijfde als zesde elftal uit in de reserve eerste klasse van de afdeling. Wat betreft het «rijfde elftal was de start vrij redelijk en werd tot de winterstop uit 7 wedstrijden evenveel punten verzameld, maar daar uit de resterende 15 wedstrijden het schamele totaal.van k punten werd gehaald, was de degradatie een voldongen feit. Het zesde elftal deed het in dezelfde klasse aanmerkelijk beter. Zij behaalde uit 22 wedstrijden evenveel punten. Een gemiddelde 6 -

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 6