- 17 - Een onderwerp, dat in de achter ons liggende periode enig stof deed opwaaien was de Schakel. Zoals ik reeds in mijn vorig verslag kon meia den waren Resten dermate hoog opgelopen, dat wij tot inkrimping moes ten overgaan en dat wij ons ook in het komende seizoen beperkingen zouden moeten opleggen. De suggestie van ons erelid van Nek op de vorige jaarvergadering gedaan om de Schakel eenmaal per veertien dagen te laten verschijnen vond hij het bestuur gehoor en werd in het begin van het seizoen nader bekeken. Hoewel deze maatregel een extra belas ting betekende voor de commissies werd besloten met ingang van 23 september de Schakel eenmaal in de veertien dagen te laten verschijnen- Eén en ander had tot gevolg dat de Schakel in het afgelopen verenigings jaar 26 maal verscheen. Tevens werd mede door de activiteiten van Marcel Koster het aantal advertenties belangrijk uitgebreid. Over het resultaat van deze bezuiniging zal onze penningmeester U nader infor meren. Redacteur Karel Brand, die sbepaalde ideëen door gebrek aan medewerking niet had kunnen verwezenlijken en die door de bezuinigingsmaatregelen zijn verdere initiatieven in die richting op .een laag pitje gezet zag, was teleurgesteld. "Wat kan ik anders doen dan ootmoedig het hoofd buigen" waren de woorden van een ontmoedigde Karel. Een gesprek met het dagelijks bestuur, waarbij wij hem onze steun hadden toegezegd öoor o.a. het instellen van een jeugdrubriek en het opnemen van beschouwingen, standen en regelmatige overzichten van de diverse elftalcommissies, gaf hem weer vertrouwen, hij kon het Schakelleven weer aan. Karel en zijn vaste medewerkers onze dank voor het verrichte werk. In mijn dank wil ik ook Otto van Rijn betrekken, die de administratie van de advertenties verzorgde, Jo Bonnet, die de adressering voor haar rekening nam en uitgeverij De Ram voor de prettige samenwerking. Tenslotte wil ik de adverteerders vermelden. De opbrengst van de ad vertenties is van groot belang. Voor hun steun aan de vereniging zijn wij hen bijzonder erkentelijk. Voor 2e jaar waren de werkzaamheden op en rond de velden en het kleedkamergebeuren in de handen Leo Bartens. Momenteel wordt door de Stichting onderzocht om tot een uitbreiding van het aantal kleed kamers te komen. Geen overbodige luxe, zeker niet op zondagen, wanneer op meerdere velden 4 wedstrijden worden gespeeld en wedstrijden op een later tijdstip aanvangen. De capaciteit van onze kleedkamers is dan niet toereikend. Over de werkzaamheden van Leo zijn wij bijzonder tevreden. Om een gevleugeld van hem te gebruiken: klasse! Tenslotte een woord van dank aan de Dienst voor de Sport voor de ver zorging van onze velden. - 18 -

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 18