- 16 - Binnen niet al te lange tijd zullen echter meerdere voorzieningen noodzakelijk zijn. Ik denk hierbij aan het dak van ons clubhuis en vernieuwing van het meubilair, hetgeen zeker geen overbodige luxe is. Hiervoor dienen echter de noodzakelijke geldmiddelen aanwezig te zijn. Onze erevoorzitter Henk Kappelhoff zag «f£ ernst van de toestand in, want wanneer je plotseling voor grote, onverwachte uitgaven komt te staan is Leiden in last en startte een inzamelactie, die niet on succesvol verliep. Het was dan ook bijzonder triest, dat een aantal leden meende aan het initiatief van Henk Kappelhoff een andere uit leg te moeten geven. In plaats van eens nadere informaties in te winnen over het hoe en waarom verspreidden zij de wildste verhalen over de financiëele positie van A.P.C. Begrijpt mij niet verkeerd, kritiek is goed, is noodzakelijk, mits geuit op de juiste plaats bij de juiste gelegenheid. Alleen dan kan kritiek helpen bij het verder uitbouwen en hechter funderen van A.P.C. Verder heeft het Stichtingsbestuur in samenwerking met de Gemeente Universiteit bij de Burgermeester en Wethouders van Amsterdam protest aangetekend tegen het voorgenomen plan het parkeerterrein tegenover ons sportpark in te richten als standplaats voor woonwagens. Ook is het huurcontract met de Gemeente verlengd en werd een éénjarige overeenkomst gesloten met Kick Landman als pachter van onze socië teit. A.T.C, wil ik vanaf deze plaats hartelijk gelukwensen met het kam pioenschap van het heren 1 en 2 team en hun promotie naar respectie velijk de overgangsklasse en 5e klasse. Het eeirste honkbalteam van A.B.C., vorig jaar gepromoveerd, heeft het in de nieuwe omgeving duidelijk niet gemakkelijk. Wij wensen hen in de resterende wedstrijden al het goeds toe. A.C.C.dat zich vorig seizoen dankzij een enorme eindsprint kon handhaven in de hoofdklasse, heeft dit jaar nog maar weinig succes kunnen boeken. Het hoofdklasserschap komt echter niet in gevaar, daar er dit seizoen geen degradatie plaats zal vinden. Zij kunnen dus met een gerust hart bouwen aan de toekomst. Wij wensen alle zomersporters nog een paar succesvolle en genoegelijke maanden toe. Bij het woord archivaris zult misschien iets wat verwonderd op kijken, maar A.P.C, heeft inderdaad een archivaris namelijk Hans Rooze. Hij is het gewwest, die voor ons 75-jarig bestaan, het archêif verzameld en geordend heeft en sindsdien nauwgezet bijhoudt. Hans hartelijk dank] - 17 -

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 17