- 13 - De bijeenkomst van de Zilveren Ploeg, ditmaal voor de 25e maal, werd onder leiding van Dio Hermens gehouden op 13 november 1981. Een unieke sfeer is altijd weer het kenmerk bij deze avonden. Van heinde en verre komen de leden om deze bijeenkomsten mee te maken. Een beter bewijs voor de aantrekkingskracht van de Zilveren Ploeg is er niet. f c^\-\ o-t JcLU\ Op donderdag 17 december werd een buitengewone algemene vergadering met als enige punt op de agenda de wijziging van de statuten in ver band met het nieuwe verenigingsrecht. Dat onze leden een groot ver trouwen in ons bestuur heeft, bleek uit het feit, dat er evenveel leden voor als achter de tafel zaten. Na een prettige discussie werden de statuten goedgekeurd. De statuten werden op 23 december notarieel verleden en gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Amsterdam. Een speciaal woord van dank wil ik richten tot Hennie Boskamp en Alexander Mohr, de "meester"breinen achter deze statuten. Zij waren het, die onze statuten juridisch "waterdicht" maakten. Verontruste leden, die zich afvragen waar het huishoudelijk regle ment blijft, kan ik melden, dat een commissie bestaande uit genoemde meesters en het dagelijks bestuur zich, zo snel mogelijk in het nieu we seizoen, over deze niet geringe klus zullen gaan buigen. Daags na deze vergadering waren er belangrijk meer leden in de sociëteit aanwezig om na een happy hour en een éénpansmaaltijd een genoeglijk kienavondje te beleven. Dank aan de schenkers van de prijzen, organisatoren en presentatoren van dit evenement. Op 1 januari waren meer dan 300 leden in ons clubhuis aanwezig om na de beste wensen voor het komende jaar te hebben uitgewisseld te genieten van de daverende nieuwjaarshow "Zeg maar dag met je handje" geschreven en geregiseerd door Pim Adriaansz. Weer een voor treffelijke uitvoering, waarvoor vanaf deze plaats onze hartelijke dank aan Pim en zijn staf van medewerkers. Wij schrijven 18 januari 1982 alweer de 87e verjaardag van A.P.C. Na een uiterst gezellig borreluurtje kon tafelpreases Ton Glas meer dan 100 man verwelkomen aan de feestdis, waaronder onze gasten de heer Lusink van Society Sport, die in samenwerking met Puma als soft sponsor het eerste elftal keurig in het pak steekt en de heer Ravelli van Shell, die ons ter gelegenheid van onze 85e verjaardag een luchtfoto van ons sportpark had aangeboden. De nobelprijs werd dit jaar toekend aan Karel Baarschers voor zijn vele verdiensten voor A.P. JC.in een reeks van jaren;verricht.* Om er emkele te noe men: vele jaren leider van de A1 junioren, leider van het derde elftal en de laatste jaren lid van de elftalcommissie A en leider - 14 -

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 14