- 11 - De laatste officiële gebeurtenis van het vereniginsjaar was de Algemene vergadering, die op 25 juni I98I werd gehouden. Wederom een teleurstellende opkomst. Slechts 51 leden en donateurs waren in het clubhuis aanwezig om het wel en wee van hun club in het seizoen I98O-81 te vernemen. Na het openingswoord van de vootzitter waarbij hij in vogelvlucht het verenigingsjaar de revue liet pas seren, overhandigde hij de kampioensoorkondes aan de veri%enwoor- digers van het 7e elftal en de B-k junioren. Het punt bestuursmede delingen is altijd een uiterst plezierig onderdeel van de agenda. Ditmaal werden de heren Brusse, Kappelhoff en N. Neseker in het zonnetje gezet ter gelegenheid van hun 60-jarig lidmaatschap. Met een persoonlijk woord voor elke jubilaris overhandigde de voorzitter hun onderscheiding. Helaas was de tot A.F.C-ridder te benoemen heer Bonkink verhinderd zijn onderscheiding in ontvangst te nemen evenals de heer Breethoff - 60 jaar lid. Deze laatste heeft zijn onderschei ding op een later tijdstip uit handen van erelid van Nek in ont vangst genomen, terwijl de heer Bonkink tijdens de büeenkomst-- van de Zilveren Ploeg werd geridderd.Htï Aï\ftR'öirv€r om cv,Pi'S Scjvroci^ "x^- Na het verslag van Uw sekretaris was het woord aan penningmeester Otto van Rijn om de vergadering op de hoogte te stellasn van de financiële toestand van onze club. Helaas moesten de boeken met een groter nadelig exploitatiesaldo worden afgesloten dan in voor gaande jaren het geval was, n.1. 9.014,72, Een niet geringe contributie verhoging, die door de vergadering werd goedgekeurd, stelde onze penningmeester in staat een sluitende begroting aan te bieden, zij het met weinig reserve. In het bestuur werden Ger van Gaspel als 2e sekretaris en Dick v.d. Klaauw als commissaris jeugdzaken als new-comers gekozen, terwijl een funktieverschuiving noodzakelijk werd om tot een verantwoorde samenstelling van ons college te komen. zo werd Marcel Koster benoemd tot vice-voorzitter en Hans Slaap belast met het 2e penningmeesterschap. Het voorstel om de scheidende 2e sekretaris Bep Bonnet te benoemen tot Lid van Verdienste werd door de vergadering met applaus be krachtigd. Een terecht onderscheiding voor zijn vele werk, dat hij eerst ten behoeve van onze jeugd en daarna gedurende 8 jaar als 2e secretaris voor A.F.C, heeft verricht. De verkiezing van de diverse commissies verliep zoals gebruikelijk probleemloes. De samenstelling van de elftalcommissies A en B ble ven ongewijzigd, terwijl voor de elftalcommissie C de heren Witte- veen en Kikkert bedankten. De jeugdcommissie werd uitgebreid met de heren Buskens en Gallen- kamp en de Pers- en Propaganda commissie vond wsterking in de heren

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 12