beduidend minder. Zij moesten aan het einde van de race genoegen nemen met een voorlaatste plaats. De BI junioren hebben in de competitie geen potten kunnen breken en eindigden op de voorlaatste plaats. Van de overige B-jutLoren finishten de B-3 en B-5 op een goede derde plaats, terwijl de B-2 en B-k met eenplaatsje in de middenmoot genoegen moesten nemen. De resultaten van de C-junioren zijn vrij redelijk te noemen al zijn de klasseringen van de C-5C-6 en C-7 niet om over naar huis te schrijven. De C-1 speelde met een gemiddelde van 1 punt per wedstrijd hetgeen goed was voor een derde plaats. De C-3 behaalde een uit stekende tweede plaats, terwijl de C-k in de middenmoot eindigde. Een goed verstaander heeft ongetwijfeld opgemerkt, dat ik bij het korte resumé over decC-junioren de C-2 nog niet heb vermeld. Zij eindigden op een gedeelde eerste plaats met Zeeburgia en Ajax. Geen beslissingswedstrijden, maar het doelsaldo zo had de bond bepaald, moest de kampioen aanwijzen, hetgeen in het voordeel van Zeeburgia uitviel. Bijzonder sneu wanneer men in aanmerking neemt, dat in de competitie 3 punten van Zeeburgia werden gepakt. Toch kmjnen de leiders Schröder en v.d. Ruit met hun jongens op een geslaagd sei zoen terugzien en de fijne trip die zij maakten naar Essen zal zeker een pleister op de wond geweest zijn. Het D- en E-jummoren gebeuren speelde zich zoals al jaren het geval is af in een najaars- en een voorjaarscompetitie. üm de krachts verschillen enigszins te compenseren vindt na afloop van de najaars- liltX een herindeling naar sterkte plaats. Wat betreft de resultaten wit ik mij beperken tot de E 1 -junioren, die zich zonder puntenverlies plaatsen voor de van Wagtendonkcom- petitie, waarin zij zich konden gaan meten met hun leeftijdsgenootjes uit Noord, °ost en Amstelveen. Ook in deze competitie wisten zij van geen wijken etan met overmacht legden zij beslag op de eerste plaats en plaatsten zich daarmee voor halve finale waarin zij Ajax met 1 - klopten. In een uiterst spannende finale tegen V.V.A. kwam met een 1-0 voorsprong voor onze jongen het verlossende eindsignaal en kon den zij zich kampioen van Amsterdam noemen. De prijsuitreiking door Johann Cruijff zal nog lang in de herinnering van de spelertjes blij ven voortleven. Leider Henk Bijlsma met zijn jongens van harte gefeliciteerd et dit fantastische succes. Bovendien werden zij nog winnaars van de K.N.V.B. beker - Afdeling Amsterdam, District Zuid- West evenals de E-2 en E-3 junioren. Tenslotte speelden ook ds F-junioren in competitieverband, maar hier van worden geen standen opgemaakt. Voor de overige resultaten van de pupillen verwijs ik U gaarne naar - 10 - i

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 10