- 7 - enorme prestatie - gehaald werden bracht het zevende elftal aan het eind van de competitie op gelijke hoogte met Geuzenveld3. De beslissingswedstrijd werd met 3-1 gewonnen, waarna het kam pioenschap uitbundig kon worden gevierd* Leider Jan Handgraaf, aanvoerder Frans Jü'ch en spelers van harte gefeliciteerd met dit grandioze succes» Wat een weelde volgend seizoen zowel het vijfde en zesde elftal in de reserve 1e klasse* Het 8e tot en met het 14e elftal alle uitkomende in de reserve 4e klasse hebben weinig potten kunnen breken. Het achtste elftal vorig seizoen gedegradeerd uit de 3e klasse, kon het verloren terrein niet terugwinnen en moest met een vierde plaats de compe titie afsluiten» Het 10e en 13e elftal leverden een behoorlijke prestatie en eindEigden beide op een 3e plaats. Het 9e en 11e eindigden aan de onderkant van de middenmoot, het 14e op de twee na onderste plaats, terwijl het 12e elftal uit 20 wedstrijden maar 6 punten wist te bemachtigen, hetgeen een laatste plaats in de rangschikking betekende. Heren van de B-commissie bijzonder hartelijk dank voor het werk, dat U met veel enthousiasme, heeft verricht. Van de zaterdagelftallen gerunned door Hans Slaap en Bert Witte- veen heeft het eerste elftal het belangrijk beter gedaan dan het vorige jaar toen met een plaats in de onderste regionen genoegen moest worden genomen. Thans werd een gedeelde 3e plaats hun deel. Het tweede elftal, dat gedegradeerd was naar de reserve 3e klasse heeft er alles aan gedaan terug te komen. Een gelijk spel in de laatste wedstrijd tegen Aalsmeer was hiervoor voldoende geweest, maar na verlies was een beslissingswedstrijd tegen R.D.C. 2 nood zakelijk. Ook via deze herkansing zagen zij geen kans de promotie te bewerkstelligen. Hierbij mag wel als excuus worden aangevoerd dat de wedstrijd op een bijzonder ongelegen tijdstip werd vast gesteld, v/aardoor verscheidende spelers verstek moesten laten gaan en met een zeer gehavend elftal de strijd tegen R.D.C, moest wor den aangebonden» Evenals het vorige seizoen eindigde het derde elftal op de voorlaatste plaats, waardoor zij met 1 punt voorsprong aan degradatie ontsnapte» De veteranen, dit seizoen voor de eerste maal onder de hoede van Pred Bergman, speelden traditiegetrouw hun competitie met een aantal oude verenigingen. Verder waren onze veteranen vertegen woordigd op de jubileumtoernooien van U.D. en Olympia G-oud? Pred Bergman stelt nog steeds pogingen in het werk het veteranen- bestand uit te breiden. Helaas geven de meeste oudere spelers er de voorkeur aan nog een balletje te trappen bij de Zatten of in een lager elftal op zondag.

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 8