- 16 - Zoals in de agenda van deze vergadering heeft gezien wordt de P.&.P.C. met drie leden uitgebreid, zodat: wij van deze commissie het lkomende verenigingsjaar wel meer kunnen verwachten» De actie wedstrijdballen voor het eerste elftal werd dit jaar weer probleemlass door Marcel Koster geregeld. Nog altijd zijn er meer gegadigden die een bal willen schenken, dan ons eerste elftal thuiswedstrijden speelt. Maar wist U dat A.P.C, een chronisch gebrek hee£t,.aan trainingsballen? Misschien is het schenken van dergelijke minder spectaculair, maar voor ons betekent dit een belangrijke verlicntixxg van de post Materiaal. Een aanzienlijk» besparing op deze post is wel verwezenlijkt. Aan het begin van het seizoen werd een sponsor overeenkomst gesloten met Society Sports, hetgeen inhield, dat zij in samenwerking met Puma een volledige sportuitrusting voor ons eerste elftal ter beschikking stelden» Dfflter iiuiten het voetballen in A.P. C. verhand echt wel belangstel ling bestaat voor andere bezigheden bewijzen de vaste kaartploegjes de Vrienüen Biljart Club die gedurende het seizoen wekelijks op de donderdagavonden de biljartkeus met elkaar kruisen en last but not least de bridge-drives op iedere eerste donderdagavond van de maand georganiseerd door Jan Pelsma» .Met lede ogen zag Jan het aantal bridgeparen de laatste jaren gestadig dalen. Geen nood een oproep voor nieuw bloed werd enthousiast beantwoord, zodat sinds maart 32 deelnemers met overgave de beginselen van dit edele kaart spel onder de knie proberen té krijgen. Het Lotto/Toto due Peter Roosenschoon en Ab van Raalte heeft dit jaar weer veel werk verzet en het resultaat mag dan ook best gezien worden; een opbrangst van ongeveer 19*500,een bedrag dat maar enkele honderden guldens beneden de begroting ligt. Een prach tig resultaat wanneer men daarbij in aanmerking neemt dat landelijk gezien de inlegcijfers belangrijk teruglopen. Met name in de ste delijke gebieden is een wat grotere achterstand opgetreden» Fleren hartelijk dank voor het verrichte werk. Een aantal memorabéLe feiten wil ik gaarne nog vermelden. De heer en mevrouw Overdiek vierden hun 30-jarig huwelijksfeest. De herènv Bessem en V.D. Brink werden 8ü jaar, terwijl Mevrouw van Ooy en de heren W. Brusse, B. Dorenbos, H. Kappelhoff en N. Keseker hun 75e verjaardag vierden. Verder werden de heren W. Neseker en 0. van Rijn 70 en tenslotte de youngsters in dit gezelschap te weten de heren J. v.d. Voort, P. Nauta, C.Kerker, J. Hannema en A. v.d. Ven: zij werden 65 jaar. - 17 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 17