- 14 - hoewel ik me realiseer, dat ik me dan op het gebied van de pen» fiingmeesters begeef.Het gaat hier om de inning van de contributies, reeds vele jaren in de vertrouwde handen van Marcel Koster. Het wordt met het jaar moeilijker de contributie op tijd binnen te ]fcrijgen. Ondanks vele verzoeken zijn er mensen die blijven volhar den in het niet of niet tijdig voldoen van hun lidmaatschapbij drage, toch één van de verplichtingen om lid van onze vereniging te zijn. Kunt U zich voorstellen wat een brok ergenis dit met zich meebrangt, laat staan het vele extra werk en kosten, die hiervan het gevolg zijn. Ik ben er dan ook een voorstander van in de toekomst minder tolerant te zijn en de leden in kwxestie een speelverbod op te leggen. Trouwlustig waren de AFC-ers in het afgelopen verenigingsjaar niet, want slechts tweemaal gleed een huwelijksaankondiging bij Uw sekretaris in de bus. De A.F.C. familie werd op vreugdevolle wijze met 4b wereldburgers uitgebreid. Op vrijdag 7 november hadden vele AFC-ers de weg naar ons club huis gevonden om de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg onder lei ding van Dio Hermens bijte wonen. Onder het genot van een drankje werd er bijgepraat en uiteraard herinneringen opgehaald. Door de jaren heen kenmerkt deze avond zich door zijn ongedwongenheid als een hoogtepunt in ons clubleven. Een unieke sfeer toch altijd we er De jaarlijkse kienavond voor senioren en donateurs had plaats op vrijdag 19 december. Na een Happy Hour en een eenpandsmaaltijd werd er zeer genoegelijk gekiend. Deze avond was, zoals ieder jaar weer een groot succes, mede door de weer fantastische prijzen- schat. Dank aan de schenkers, niet alleen van de drankjes, maar ook van de prijzen en aan de organisatoren en presentatoren Marcel Koster, Edwin Geluk, Ton Disselkoen en Jack van Gelder, die de A.F.C.-ers weer een heerlijk avondje hebben bezorgd. De januarimaand stond, buiten het voetbalgebeuren, in het teken van twee hoogtepunten in ons verenigingsleven t.w. 1 januari en onze 86e verjaardag. Op 1 januari werd een oude traditie in ere hersteld: sixes op het trainingsveld. Dank aan de initiatiefnemers en organisatoren van deze,happening Hans Slaap, Ton Disselkoen, Paul Koster en Jan Otsen. En dan natuurlijk het klapstuk van deze dag, de nieuwjaars- show "Voel je maar lekker vandaag". Tijdens de voorbereidingen werd de nieuwjaarsploeg bijzonder hard getroffen door het plot selinge overlijden van Louis Rieder. Na zorgvuldige afweging en mede in overleg met Tiny Rieder en Bestuur hebben de medewerkers - 15 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 15