- 12 - Op 26 juni vormden 59 leden, waaronder het bestuur de bezetting voor de laatste officiële gebeurtenis van het verenigingsjaar 197^/80 namelijk de Algemene Vergadering. Na de opening door de voorzitter, waarbij hij in vogelvlucht het verenigingsjaar de revue liet passeren, volgden zoals op iedere veegadering een twee tal altijd uiterst plezierige agendapunten te weten huldiging der kampioenen en de bestuursmededelingen. De voorzitter overhandigde de kampioensoorkondes aan de vertegenwoordigers van het 7e elftal, de B-2, B-4 en C-8 junioren. Vervolgens haalde hij de heren P. Nauta, A. Waayer en J.E. Stahl voor het voetlicht en spelde deze leden met een toepasselijk speechje het ridderkruis op. De heer W. van Dijkhuizen eveneens 50 jaar lid van onze vereniging was helaas verhinderd op de vergadering acte de prêsence te geven. Tenslotte werd Edwin Geluk uitgeroepen tot "speler van het seizoen'.' Na een klein intermezzo mijnerzijds was het de beurt aan penning meester Otto van Rijn de vergadering op de hoogte te stellen van de financiële toestand van A.F.C. Ondanks de steeds stijgende kosten kon de penningmeester dankzij een zuinig beleid de schade tot een minimum beperkt houden en de boeken met een klein nadelig exploitatiesaldo van ongeveer 200,—. afsluiten. Dat een aanpassing van de contributies noodzakelijk was werd een ieder na het aanhoren van de cijfers duidelijk en deze wrd dan ook zonder morren goedgekeurd. Aan de hand van de nieuwe contributies was Otto van Rijn in staat de vergadering een sluitende begroting aan te bieden, een krap opgestelde begroting, die de penningmeester weinig of geen armslag gaf. In het Bestuur werd de heer J.L. Slaap gekozen in de funktie als commissaris. De verkiezing van de diverse commissies'leverde weinig proble men op. De samenstelling van de Elftalcommissies A, B en C bleef ongewijzigd, terwijl in de jeugdcommissie de heren C.G. Jochems M.R. Hmlshoff en H. Elias werden gekozen. Voor deze commissie stel den de heren Brokmann en Leur zich niet meer herkiesbaar. Gedurende het seizoen bedankte de heer Duis als vice- voatzitter Uw bestuur kwam het afgelopen verenigingsjaar 12 maal officieel in vergadering bijeen. Verder waren afgevaardigden van het be stuur aanwezig bij talrijke recepties van Kampioenen, jubilarissen etc. en bij de vergaderingen van de K.N.V.B. - Afdeling Amsterdam, L.B.A.,de H.E.T. en bij het symposium "De amateursportverenigingen op weg naar het jaar 2000" georganiseerd door D.C.G. - 13 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 13