- 9 - De jeugdcommissie bracht 32 elftallen in het veld te weten 4a-junlore 6 B-junioren, 8 c-junioren, 7 D- en 7 E-pupillen, terwijl boven dien nog 5 P-pupillen teams aan de competitie deelnamen. Ook het afgelopen seizoen zijn onze junioren er niet in geslaagd tot de Interregionale jeugdcompetitie door te dringen. Met een over winning van lieèt 13-1 op K.M.V.Z. werd de voorronde hoopvol inge zet en na het gelijke spel tegen zeeburgia,was de kans op plaatsing nog volop aanwezig, maar dan moest de wedstrijd tegen de Volewijckers wel in winst worden omgezet. Hoewel er duidelijk winstkansen aan wezig waren, kwamen onze jongens niet verder dan een gelijk spel, zodat het doelsaldo de beslissing moest brengen. Zeeburgia dat nog forser uithaalde tegen K.M.V.Z., kwam als beste uit de bus. Dat er duidelijk kwaliteit in dit elftal aanwezig was, was Doby Peters niet ontgaan, want nadat eerst Milco Lambrecht in de A-selec tie was opgenomen, werd in de loop van de competitie Pol Houtkamp ingezet bij het 2e elftal. Deze aderlating heeft de resultaten van de A-1 junioren in de jeugdklasse uiteraard beïnvloed. Er werd met wisselend succes gespeeld en zij ein&digden met 25 punten uit 22 wedstrijden als een goede middenmoter, hetgeen ook gezegd kan worden van de A 2, dat uit een gelijk aantal wedstrijden 23 punten vergaarde. De A-3 en A-4 hebben het lelijk af laten weten en eindigdei met een schamel puntenaantal in de onderste regionen. De paradepaardjes van de Jeugdcommissie zijn ongetwijfeld de B- junioren geweest, die van hoog tot laag schitterende resultaten hebben geboekt. De meeste elftallen zijn lang in de strijd om het kampioenschap gewikkeld geweest. Het zijn uiteindelijk de B4-junioren geweest, die als enige de titel in de wacht wisten te slepen. Op de laatste competitiedag tegen medekandidaat D.C.G. werd dit na een enerverende wedstrijd via een 1-0 overwinning gerealiseerd. Leider de heer Keizer en spelers van de B-4 van harte proficiat! Ook de B-1 heeft een prima seizoen achter de rug. Lange tijd hebben zij met Ajax om de topositie gestreden, waarbij de recntstreekse con frontaties met Ajax zelfs 3 punten opleverden. In de overige wed strijden liet Ajax maar 1 punt liggen, terwijl onze jongens 1 neder- g te incasseren kreeg en in 5 wedstrijden met een gelijk spel genoegen moesten nemen. Het eindresultaat was een toch fraaie 2e plas$ Ook de verrichtingen van de overige B-junioren mogen best gezien wor den. De B-2 bereikte een 3e plaats slechts 1 punt van de kampioenen verwijderd, de B-3 verzamelde het minste aantal wedstrijdpunten, maar de 21 punten waren nog altijd gooed voor een 4e plaats, en tenslotte werden de B-5 en B-6 3de in de eindrangschikking. Voor de C-1 junioren waren er in de eerste helft van de competitie weinig successen weggelegd getuige de 5 punten die zij toen ver- - 10 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 10