c.v.v. - 7 - A.F.C. 2 - 2 Hilversum A.F.C. 1 - 0 A.P.C. V.U.C. Q - 0 Xerxes - A.F.C., 0 - 0 A.P.C. D.H.C. 1 - 5 E.D.O. - A.P.C. 1 - 3 A.P.C. - Elinkwijk 0 - 0 A.P.C. - U.V.S. 2 - 1 D.W.V. - A.F.C. 1 - 1 Blauw Wit - A.F.C. 1 - 0 A.F.C. - R.V.C. 1 - 0 Neptunus A.F.C. 0 - 0 A.F.C, Aalsmeer 5 - 1 Zoals ieder seizoen werden A.F.G-ers gekozen in vertegenwoordigende elftallen of ontvingen uitnodigingen voor het spelen van selectie wedstrijden. Ik noem U: Simon Cohen - Jong Amateur XI en Nederlands Studenten Elftal, dat een trip maakte naar Mexico; Ticho Sulster - kwam met de U.E.F.A. jeugd uit op het vierlanden toernooi en de Koninkrijkspelen op Cura2cao; Milco Lambrecht, speelde selectie wedstrijden voor deUE.F.A.-jeugd, doch kon niet doordringen tot de definitieve selectie. Wel nam hij samen met Robbie Ketellapper in het Amsterdams Jeugdelftal deel aan het 4 stedentoeriiooi in Wenen;: Frans Stefels werd opgenomen in de definitieve selectie van het Amsterdams elftal in het kader van het Jeugdplan Nederland voor 15- en 16-jarigen en tenslotte speelden Paul Boon, Marcel Peper en Raoul Krak selectiewedstrijden voor het Jeugdplan Neder land voor 13- en 14-jarigen. Ter voorbereiding van de competitie speelde het eerste elftal een aantal oefenwedstrijden t.w. uit tegen Rijnsburgse Boys (4-1), Fortitudo $1-4), Zeeburgia (0-6-) en Olympia (1-4), terwijl thuis met 2-1- werd verloren van Jong Ajax. Bovendien maakte het eerste elftal in het weekend van 18/19 augustus een bijzonder geslaagde trip naar Zeeland en België'. Zaterdag op de heenweg werd Ierseke, waar ons een uiterst prettige ontvangst ten deel viel, met 5-3 verslagen, terwijl zondag op de terugweg, na een vermoeiend avondje Knokke, met 2-1 van Goes werd verloren. Na afloop van het seizoen nam ons eerste nog deel aan het Wilhelmina toernooi in Den Bosch, dat winnend werd afgesloten. De tradionele wedstrijd tegen de bezitters van Gouden ballen werd met k—l door het eerste gewonnen. - 8 -

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 8