-5 - Het vierde elftal met leider Peter v.d. Heydt ging het in het be gin van de competitie niet voor de wind en met slechts 4 punten uit 8 wedstrijden zag het er zorgelijk uit, maar door fraaie over winningen op R.K.A.V.I.C. 3 en AZS 2 werd de eerste helft van de competitie met 8 punten uit 10 wedstrijden hoopvol afgesloten. Na de winterstop werd de opgaande lijn gehandhaafd en spelend met een gemiddelde van 1 finishten zij met 18 punten op een 6e plaats. Heren van de Elftalcommissie A en leiders hartelijk, dank voor het verrichtte werk. Hans de Wijs, Ger van Caspel, Peter Roosenschoon en Rik de Boer hebben ook dit seizoen weer veel werk verzet voor de Elftalcommissie 33, verantwoordelijk voor de goede gang van zaken uond de elftallen 5 tot en met 14. Door het kampioenschap van het achtste elftal - vorig seizoen ge realiseerd - kon dit jaar met het 5e, 6e en 7e elftal in de reserve 2e klasse op 3 fronten gestreden worden om een plaats te veroveren in de hoogste reserve klasse van de Afdeling Amsterdam* Lange tijd heeft het er naar uitgezien dat zowel het 5de als het 7de hierin zouden slagen. Uiteindelijk kon het zevende elftal, dat met grote o-v vermacht kampioen werd deze eer voor zich opeisen. Met nog liefst 5 wedstrijden te spelen was het kampioenschap een feit met cijfers die boekdelen spreken, 22 wedstrijden gespeeld, waarvan 20 gewonnen, 1 gelijk en 1 verloren met de doelcijfersvan 108 voor en 25 tegen. Onze hartelijke gelukwensen aan leider Turfknyer, aanvoerder Jan Pelsma en zijn mannen. Het vijfde elftal met leider Handgraaf heeft het kampioenschap op één. punt na gemist, daar zij op de beslissende momenten punten lie ten liggen. De gelijke spelen tegen medecandidaat en uiteindelijk kampioen JHK 2 en Abceade-- 2, deden de kampeensillusies in rook op gaan. Onze 3de vertegenwoordiger in de reserve 2e klasse, het zesde elftal kon zich niet in de strijd wikkelen voor een toppositie. Zij hadden een rustig seizoen en eindigden op een 6e plaats. klasse kon in 18 wedstrijden niet meer dan 4 punten vergaren en zal het volgend seizoen zijn geluk in de reserve 4e klasse moeten be proeven. van Het negende elftal - jarenlang in de top de reserve 4e klasse meedraaiend - heeft ondanks de 34 punten uit 20 wedstrijden, waarin 118 doelpunten werden gescoord de koppositie niet weten te bemach tigen. Een toch fraaie 2de plaats werd hun deel, - 6 - i Het achste elftal als enig A.P.C. XI uitkomende in de reserve 3e

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 6