- Ik - Jammer, want hierdoor ging een kleine, maar toch welkome inkomsten- post verloren. U kunt er verzekerd van zijn, dat dit punt de speciale aandacht va n het bestuur heeft, want een goed functionerende P.&.P.C. is in een vereniging als de onze onmisbaar. Dat er buiten het voetballen, echt nog wel belangstelling bestaat voor andere bezigheden, bewees Jan Pelsma, die met succes iedere eerste donderdagavond van de maand een bridge-drive organiseerde. Bijzonder verheugend was de opbrengst van de Lotto/Toto. De toto commissie kon een opbrengst van ongeveer ƒ.22.000,--. aan de pen ningmeester overmaken. Ten opzichte van vorig seizoen een kleine toename, hetgeen een prachtig resultaat mag worden genoemd, daar landelijk de inlegontwikkelingondaks de invoering van een 2e reservegetal bij de lotto en toto-gelijk en de mid-lotto's, niet gunstig is. De directeur van de Stichting de Nationale Sporttotali- sator heeft dan ook in één van de laatste nummers van Voetbal Totaal zijn ernstige bezorgdheid over deze ontwikkeling uitgesproken en deed in zijn artikel een dringend beroep op aLle belanghebbenden de inleg op een hoger peil te brengen. Vandaar ook aan U het verzoek deel te nemen aan de Lotto/Toto en een hogere opbrengst te realise ren. Mocht het wekelijks of maandelijks invullen en inleveren van Uw Lottoformulier U te veel tijd en moeite kosten, geen nood, de heren van de commissie zijn gaarne bereid alles voor U te regelen. Eenmaal per maand Uw inzet per giro overmaken en de zaak is voor elkaar. Peter RoosenschoonAb van Raalte en andere medewerkers hartelijk het dank voor vele werk in het belang van A.F.C, verricht. Wanneer U het woord archief hoort, denkt U ongetwijfeld aan ons erelid Jaap van Nek en zijn artikelen "Uit de oude doos". Inder daad beschikt hij over een uitgebreid AFC-archiefdat hij ons nu al weer 5 jaar geleden, t.g.v. ons 80-jarig bestaan ten ge schenke heeft aangeboden, maar dat onder zijn beheer en zorg is ge bleven. Maar A.F.C, heeft uiteraard ook zijn eigen archief, dat beheerd en up-to-date wordt gehouden door Hans Rooze. Hij is het geweest, die nu al meer dan 10 jaar geleden, voor ons 75-jarig be staan, het archief verzameld en geordend heeft en sindsdien nauw gezet heeft bijgehouden. Hans hartelijk danki Een aantal memorabele feiten wil ik gaarne nog onder Uw aandacht brengen. De heer en mevrouw a Cohen en de Bie vierden hun 50-jarig huwelijks feest. Mevrouw Scheepens bereikte de leeftijd van 90 jaar, Jaap a Cohen werd 85, terwijl de heren Verhaaf en Alandt driekwart eeuw - 15 -

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 15