- 12 - Tijdens de najaarsvergadering van de K.N.V#b. - Afdeling Amsterdam trad ons erelid Gerard van Nigtevegt af als lid van de financiële commissie en de Stichting financiering bouw sportaccomodaties en werd benoemd tot Bondsridder, een onderscheiding, die hem ten deel viel omdat bij 32 jaar lang in diverse commissies van de bond werk zaam was geweest. Op de voorjaarsvergadering trad Jelle Huisman af als voorzitter van de K.N.V.B. - Afdeling Amsterdam en werd voor zijn bijzondere verdienste voor het amsterdamse voetbal benoemd tot Erelid. De heer Harms werd de nieuwe voorzitter. In een 85-jarige vereniging met een zo'n groot aantal leden, is het onvermijdelijk dat telkenjare een trieste lijst van de ons ontvallen- leden in het jaarverslag moet worden vermeld. Een ogenblik stilte zou ik in acht willen nemen ter herdenking van Mevrouw v/d Pijl, de heren C. de Graaf, H.v.d. Grampel, H.G. Teiwes, J. Bornemann en onze leden van verdienste Jan Prent en Siem de Waal. Zij rusten in vrede! Momenteel telt onze vereniging 1295 leden waarvan k<)k werkende leden, 272 junioren, 196 pupillen en 335 donateurs. Ten opzichte van vorig seizoen een toename van een 50-tal leden. Dit is echter een momentopname, daar speciaal in de categorie pupillen voor de aanvang van de competitie nog vele aanmeldingen volgen, terwijl er ieder jaar weer leden zijn, die vergeten voor de reglementair gestel de datum te bedanken of niet weten, dat het opzeggen van het lidmaat schap uitsluitend bij de 2e sekretaris dient te geschieden. Ook de huwelijken en geboortes binnen A.F.C, gaven een opgam de lijn te zien. 8 A.F.C.-ers traden in het huwelijk en in 9 A.F.C, gezin nen werd een nieuwe wereldburger begroet. Op 9 november woonden 85 AFC-ers de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg bij voor de eerste maal onder leiding van Dio Hermen^ die zich uitstekend van zijn taak kweet. Al met al een bijzonder fijne avond. In de decembermaand traditiegetrouw de keinavond voor senioren en ne donateurs. Een druk bezocht evement met een overladen prijzentafel. Bleven wij in de januarimaand verstoken van voetbal, het verenigings leven bloeide als nooit te voren. Als voorproefje kregen zo'n 500 aanwezigen op Nieuwjaarsdag de sprankelende"Alles-blijft-bij-hetzelfde" show voorgeschoteld, het geheel opgediend door Pim Adriaansz - na één jaar terug van wegge weest - die in korte tijd een voortreffelijke wens schreef, omlijst door een komplete show. Pim en al zijn medewerkers onze dank. Het was fantatischi Konden wij een betere start van deze feestmaand als deze verwanten? - 15 -

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 13