- 10 - het teken van toernooivoetbal. U heeft het zelf kunnen constateren, menige Schakel puilde uit van de toernooiprogramma's. Door onze jeugd werd zeker aan zo'n dertigtal toernooien deelgenomen. Een jeugdelftal tot 20 jaar nam deel aan het zeer sterk bezette Internationale Pinkstertoernooi van Blauw Wit. Ondaks een terdege voorbereiding met extra trainingen en een aantal oefenwedstrijden, was er voor onze jongens geen succes weggelegd. Zij eindigden op de laatste plaats. Dat onze jeugdcommissie op het toernooigebied hun mannetje staat, getuige de perfecte organisatie van onze eigen tournooien t.w. het Henk Kappelhoff toernooi voor C1 en C2 junioren, wederom door Ajax gewonnen, het Wim Bückerttoernooi voor A1 en B1 pupillen met Zeebur- gia als winnaar en AFC als goede tweede en tenslotte het Goed Genoeg tournooi voor de lagere pupillen elftallen, gewonnen door Volendam. Wij danken de leden van de jeugdcommissie voor het vele oh zo nuttige werk, dat zij voor onze jeugd hebben verricht. Het is bijzonder spijtig dat André' Brokmann bedankt heeft als lid van de jeugdcommissie» Gaarne wil ik van deze gelegenheid gebruik maken André namens het Bestuur onze grote erkentelijkheid betuigen voor al datgene wat hij jarenlang voor onze jeugd heeft gedaan. Zonder een vaste staf van medewerkers zou onze jeugdcommissie hun werk bij lange na niet kunnen volbrengen.. Onze dank dan ook aan de heren jeugdleiders, trainers van onze pupillen, scheidsrechters, ouders van onze jeugd en alle andere, die de jeugdcommissie terzijde hebben gestaan. Pijn, dat U zich het afgelopen seizoen weer ingezet heeft voor onze A.P.C. Een aantal andere activiteiten van de jeugdcommissie wil ik hier ze ker niet onvermeld laten. Ik noem U: de filmochtend in het City thea* ther, waar onze jeugd kon genieten van de film Cruyff Nr. 14, het kiengebeuren voor onze pupillen, de kennismakingsbijeenkomst van ouders van nieuwe jeugdleden, waarbij uitgebreid informatie werd gegeven over de gang van zaken binnen onze vereniging, jeugdtraining op het strand te Wijk aan Zee met een frisje en taart na, de bij eenkomst van jeugdleiders en uiteraard de nevenactiviteiten op de wek woensdagmiddagen voor pupillen in de achterhaal van onze sociëteit onder de enthousiaste leiding van Wil Brokmann.

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 11