- 9 - manifesteerde zich in de beginfase van de competitie erg zwak, maar na de winterstop trad een opmerkelijk herstel op, waardoor aan het eind van de race nog een eervolle plaats in de rangschikking kon worden bereikt. De B2 met leider de heer Hulshoff eindigde met DWS 2 en SDZ op een ge< deelde 1e plaats. Daar er geen mogelijkheden meer waren beslissingswec strijden te spelen, menen wij dit resultaat met een kampioenschap te mogen honoreren» Van harte proficiat!! De andere kampioen bij de B—junioren was het 4e elftal, dat dit resultaat op overtuigende wijze bereikte. De cijfers laten aan duidelijkheid niets te wensen over: 27 punten uit 14 wedstrijden met de doelcijfers 96 voor en 9 tegen» Leider de heer Veldhuizen en b2-ers van harte gefeliciteerd met dit fraaie succes! Van de overige B-junioren eindigde de B-5 op een eervolle 2e plaats, terwijl de B-3 en B-6 in het midden van de ranglijst finishten. Ook bij de C-junioren konden wij een kampioen complimenteren. De C-8 met leider de heer Moscou eiste met 32 punten uit 18 wedstrijden en de doelcijfers 98 voor en 24 tegen de titel voor zich op. Onze gelukwensen met dit prachtige resultaat. De C 1 en C 2 hebben een goed seizoen achter de rug en eindigden beide op een 3de plaats. De overige C-junioren streden met wisselend succes» De pupillen werkten zoals gebruikelijk hun competitie in 2 gedeelten af te weten één. in het najaar en de andere in het voorjaar, waarbij in de tweede competitie een herindeling naar sterkte plaatsvindt» De resultaten bij de A-pupillen waren zeer goed» De A1 plaatste zich voor de van Wagtendonkcompetitie, terwijl de A2, A3 en A4 in de na jaarscompetitie de hoogste plaats bereikten, hetgeen in de voor jaarscompetitie wederom door de A4 en bovendien door de A5 en A6 werd gepresteerd» Het eindresultaat van de A4 springt hier duidelijk naar voren» De in het totaal 15 gespeelde wedstrijden werden allen winnené afgesloten met de doelcijfers van 73 voor en 3 tegen* Verder won zowel de A2 als de A3 de districtsbeker, een resultaat dat bij de B-pupillen°ne't derde elftal werd geboekt. De successen van de B- en C-pupillen waren wat bescheidener, maar de spelvreugde was er getuige o.m. de grote opkomst bij de trainingen.^ Voor de gedetailleerde standen en andere wetenswaardigheden verwijs ik U gaarne naar het overzicht, dat U voor U heeft liggen» Een voor treffelijk stuk cijferwerk van Chris Schró'der» Chris, bedankt voor dit prima stuk informatie, dat inmiddels via publicatie in de Schakel alle APC-ers heeft bereikt. In de mei maand met als voorloper het paasweekend a^oïld geheel in - 10 - ■■Kit rnvndb-x.

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 10