Ook in de competitie waren de resultaten van de Al junioren niet imponerend, hetgeen helaas ook geldt voor de A2 en A3. Over de prestaties van de B-junioren kan de jeugdcommissie uiterst tevreden zijn. De b 1 junioren na Ajax, dat zich vast óp de eerste plaats had genesteld, was tot de stopzetting van de competitie in felle strijd gewikkeld met D.C.G., Blauw Wit en D.W.S. om de 2e plaats, terwijl de B23 en 4 bij het afsluiten van de competitie op gedeelde eerste plaatsen stonden. De resultaten bij de C-junioren waren belangrijk minder. De C 1 eindigde in de onderste regionen en met uitzondering van de C 3 en C 6, moesten de overige C-junioren elftallen met bescheiden klas seringen genoegen nemen. Onze pupillen leverden zoals eigenlijk ieder jaar goede prestaties. Als afsluiting van het seizoen namen onze jeugdelftallen met wisee* lend succes aan een indrukwekkend aantal toernooien deel. Wij vra gen ons af of met een zo'n overladen toernooiprogramma de jeugd wel gediend is, om nog maar niet te spreken over de extra belasting van de leden van de jeugdcommissie, Is het niet beter de deel name aan toernooien drastisch te beperken en alleen de voor onze jeugd meest attractieve tournooien aan te nemen? Een jeugdelftal, waarvan de leeftijdsgrens tot 21 jaar lipnam deel aan het internationale jeugdtournooi van Zeeburgia en legde beslag op een eervolle 3e plaats en ontving de sportiviteitsprijs beschikbaar gesteld door de K.N.V.B. Afdeling Amsterdam. De organisatie van ons Harry Scheepstra tournooi voor Al, BI en Cl junioren, het Goed Genoeg tournooi voor de lagere pupillen elftallen en het voor de eerste maal verspeelde Henk Kappelhoff toernooi voor Cl en C2 junioren met deel-name van Ajax, Feijenoord, Volendam en D.W.S. was zoals gebruikelijk weer prima voor elkaar. Wij danken de leden van de jeugdcommissie, die dit seizoen ook niet voor moeilijkheden gespaard zijn gebleven voor het vele werk dat zij voor onze A.F,C, hebben verricht. In een zo'n grote jeugdafdeling zijn er naast de leden van de J.C. vele medewerkers nodig om deze afdeling draaiend te houden. Het zou mij te ver voeren een ieder afzonderlijk te noemen, hun namen vindt U wekelijks in de Schakel. Heren jeugdleiders, trainers van de pu pillen, scheidsrechters, ouders van onze jeugd erg fijn dat U zich het afgelopen seizoen weer ingezet heeft voor onze club. Gaarne wil ik nog melding maken van een aantal andere activiteiten onder verantwoordelijkheid van de jeugdcommissie. Ik noeM U o.m. de filmavond voor de junioren opgelmisterd door een praatje van Barry Hughes, d« kienochtend en middag voor de A, B en C-pupillen, het achterblijverstoernooi voor pupillen, dat door de weersomstan digheden niet kon doorgaan, maar door energiek optreden tfan de J.C.

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 9