ten zij niet verder dan een derde plaats, thans moest ons vijfde genoe. gen nemen met een bescheiden 8e plaats. Niet zo verwonderlijk, wan neer men bedenkt dat praktisch nooit in een vaste formatie kon wor den gespeeld. Heren van de elftalcommissie A dank voor het vele werk dat U voor A.F.C, heelt verricht. Een enthousiast en hecht team vormen de heren van de B-commissie, verantwoordelijk voor het voetbalgebeuren van het 6e tot en met het l4e elftal. Gemakkelijk hebben zij het zeker niet gehad. °orzaak, ik weet het wordt eentoning, de lange winterstop. De K.N.V.B. - Afde ling Amsterdam had namelijk besloten de competitie zo lang doorgang te laten vinden tot de kampioenen en degradanten bekend waren. Om de tournooien, die in mei op de zondagen gepland waren, niet in ge vaar te brengen, moest vanaf 1 april een groot aantal wedstrijden op doordeweekse avonden worden gespeeld. Het heeft de heren heel vrat hoofdbrekens gekost om de elftallen op die avonden zo volledig moge lijk in het veld te brengen. Wonderwel zijn zij daar ih de meeste gevallen geslaagd. De resultaten van hun elftallen stemmen tot tevredenheid. Het zesde elftal eindigde in de middenmoot. Met het zevende ging het iets moeizamer, maar degradatie werd voorkomen. Het aclrste elftal onder aanvoering van Jan Pelsma bestaande uit pro minente selectiespelers van weleer behaalde zoals verwacht het kam pioenschap. Van harte proficiati Wanneer Jan zijn makkers bijelkaar kan houden zullen verdere successen zeker niet uitblijven. Met uitzondering van het l4e elftal dat op de laatste plaats eindigde, louter goede klasseringen voor de overige elftallen. A.F.C. 9, 10, 12 en 13 eindigden op de tweede plaats en A.F.C. 11 op een derde. Speciaal het twaafde heeft een merkwaardig seizoen achter zich. Na 5 wedstrijden behaalden deze jongens slechts 1 punt, terwijl de resterende 17 wedstrjden maar lèèfst 33 punten opleverde.De eind spurt, nou ja eind, werd toch te laat ingezet, want voor het kampioen schap kwamen zij toch nog 3 punten te kort. Hans de Wijs, Ger van Caspel en Peter Roosenschoon hartelijk dank voor jullie fantastisch werk. Het zaterdagvoetbal staat bij A.F.C, op een laag pitje, hetgeen in de eindrangschikking duidelijk tot uitdrukking komt. Zowel Zat i, 2 en 3 eindigden in de onderste regionen. Het veteranenvoetbal bevindt zich sinds enige jaren in een impasse en heeft dringend aanvulling nodig. Wij hopen dat Tom Nooy en Piet van Ruyven de nodige aanmeldingen zullen ontvangen, zodat het Vete ranenvoetbal bij A.F.C, gecontinueerd kan worden.

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 6