v heer II.O. van Rijn naar tevredenheid van de vragenstellers werden beantwoord. De voorzitter bedankt onze eerste en tweede penningmeester voor het enorme cijferwerk, wat het financiële jaarverslag in hoofdzaak is. 8. Verslag Kascommissie De heren W. Endel, O. Verheul en Joh. de Bie verklaren na onderzoek de boeken en bescheiden voor akkoord. De vergadering verleent het bestuur hierna acquit en decharge. De voorzitter dankt namens geheel AFC de Heren van Rijn en Koster voor het vele en voortreffelijke werk dat zij voor AFC hebben verricht. 9Verkiezing van het Bestuur Het bestuur is thans als volgt samengesteld: voorzitter - J.L. van Dijk sekretaris - A. van Soomeren penningmeester - H.0. van Rijn vice-voorzitter - Drs. R.E. Duis 2e sekretaris -, J.L. Bonnet 2e penningmeester - M.L. Koster Commissaris - H.A. de Wijs S. van Gelder Commissaris van Materiaal f Allen stellen zich herkiesbaar. De voorzitter herdenkt in een kort woord de onlangs overleden heer B. Elzerman, bij oud-leden bekend door zijn vele verdiensten ten behoeve van de verhuizing van de Zuidelijke Wandelweg naar de Boelelaan. Hij stelde geen prijs op een onderschei ding, maar hij heeft hem zeer zeker verdient. Tevens herdenkt de voorzitter de heer J. Hurnits, oud-penningmeesterdie op zijn kantoor veel werk verzette voor AFC en van wie wij veel geleerd hebben. Hij was een zeer goed AFC-er en een bekwaam penningmeester. Daar de heer van Rijn de tijd gekomen acht om ons er kennis van te geven er het volgende seizoen mee te willen stoppen, vraagt de voorzitter toestemming van de vergadering om het uit 8 man bestaande bestuur te mogen handhaven, om zo een mo gelijke opvolger van onze eerste penningmeester te vinden en deze de gelegenheid te bieden zich in te werken. De vergadering gaat met dit voorstel akkoord. Daar er geen tegenkandidaten zijn wordt het bestuur in zijn huidige samenstelling herkozen. De voorzitter bedankt de vergadering voor het in het bestuur gestelde vertrouwen, en om na voorafgaande publikatie tot uitbreiding van 9 personen te komen, en dankt de heren S. van Gelder en R.E. Duis en H. de Wijs voor de door hen verrichtte werkzaamheden De voorzitter stelt voor om 15 minuten te pauzeren. ÏOJ Vaststellingcontributie en begroting seizoen 1979-1980. Het bestuur stelt voor de contributie te verhogen volgens bijgaande opgave: Werkende leden op 1 juli 1979 20 jaar en ouder - ƒ225,00 Studenten, Dpi. militairen en buitenleden - ƒ155,00 Junioren A-leden, on 1 juli niet ouder dan 20 jaar - ƒ145,00 Junioren B-leden -.- ƒ145,00 Junioren C-leden - ƒ145,00 Pupillen A, B en C - ƒ145,00 Inklusief ƒ10,00 (Stichting Onderhoud Fonds Na 1 oktober betalen wordt de contributie met ƒ15,00 voor senioren en met ƒ10,00 voor jeugdleden verhoogd, na 1 februari worden deze bedragen verdubbeld. Ondersteunende leden ƒ60,00 (minimum) worden verzocht voor de Schakel en porto ƒ15,00 extra te betalen. De vergadering gaat met dit voorstel akkoord, met de aantekening dat de heren Engelhard, H. Bijlsma en A. Brokman de verhoging voor jeugdleden als een bezwaar zien.

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 20