v-ïor het komende jaar veel succes, wat met applaus door de aanwezigen in de zaal wordt bekrachtigd. 3. Ingekomen stukken Bericht van verhindering werd ontvangen van de heren R.E. DuisH.A. de Wijs, K. Alanat, J.C. Oostindiën, A.G. Knopper, M.C. van Trigt, D. v/d Klaauw, A. Redde- ri'ng, R. Akkerman, G. Trebert en F. Berrier. 4. Notulen vergadering d.d. 6 juli 1978. De notulen liggen vanaf 2 juli ter inzage in de bestuurskamer. De notulen zijn akkoord bevonden. De voorzitter bedankt de samensteller voor de nauwkeurigheid van deze notulen. 5. Bestuursmededelingen O.a. uitreiking prijs "Speler van het seizoen" De voorzitter geeft in het kort weer hoe men bij de KNVB is gekomen tot het nieuwe verenigingsrecht, waarin ieder KNVB lid stemrecht heeft, zelfs pupillen. De heren Boskamp en de Moor hebben dit aangevochten en de KNVB heeft dit terug moeten draaien. Tot januari 1982 is het oude Huishoudelijk Reglement nog van kracht, daarna wordt het nieuwe Huishoudelijk Reglement geldig. De voorzitter vindt het een groot voorrecht om 5 personen te benoemen tot "Super Ridder" in verband met het 60 jarig lidmaatschap van onze vereniging. Het zijn de heren K. Alandt, M. van Trigt, J.C. Oostindiën, A.G. Knopper en Jb. van Nek. Alleen de laatstgenoemde is aanwezig, voor de overige heren is de reis naar Am sterdam een te grote opgave of zij zijn met vakantie. De voorzitter zet in het kort uiteen op welke wijze de "Speler van het Seizoen" tot leven is gekomen en op welke manier deze wordt gekozen. Het bestuur staat unaniem achter de keuze van de speler, welke door zijn grote verdiensten een ware ambassadeur voor AFC is, zowel op als buiten het veld. Nico Leloux, van Harte geluk gewenst met deze wisselprijs, en de voorzitter spreekt de wens uit dat jij voor AFC en AFC voor jou nog heel veel moge betekenen. De voorzitter memoreert in het kort de verdiensten van de niet aanwezige "Super- Ridders". Tot Jb. van Nek richt de voorzitter persoonlijk het woord, daar deze nog steeds aktief deelneemt aan het verenigingsleven. Hij is o.a. zelf 8 jaar bestuurslid geweest en is ere-lid van AFC. Hij verkeert gelukkig in een zeer goede gezondheid. Verder is hij altijd aanwezig op de bestuursvergaderingen, laat geen schakel ongelezen en het veteranenvoetbal ligt hem nog na aan het hart. "Jaap, met eer en veel genoegen speld ik je deze onderscheiding op", aldus de voorzitter. De heer van Nek acht dit een grote gebeurtenis wat niet vanzelf is gegaan en memoreert de spreuk "In het concert des levens krijgt niemand een programma mee". Ook kan hij geen 60' jaar verhalen, maar wel dat hij hier ge staan heeft als aanvoerder van het tweede elftal dat kampioen werd in het seizoen 36-37. De heer van Nek bedankt het bestuur voor deze onderscheiding. ^6Jaarverslag van de eerste sekretaris De voorzitter vraagt de ledenvergadering staande een moment stilte in acht te ne men ter herdenking van diegenen die ons afgelopen seizoen ontvielen. Daarna is het woord aan onze eerste sekretaris voor zijn jaarverslag. Dit wordt met veel applaus bekroond, wat de grote appreciatie van de vergadering bewijst. Zonder op- of aanmerkingen werd het uitgebreide en uitstekende jaarver slag van 38 minuten aangehoord. De voorzitter bedankt de eerste en tweede sekretaris voor de vele verrichtte werk zaamheden welke deze taak met zich meebrengt. 7. Jaarverslag eerste penningmeester .--■ -- Het verslag ligt vanaf 2 juli ter inzage in de bestuurskamer Het verslag werd in zijn geheel goedgekeurd. Er waren enkele vragen van de heren E. Geluk en J. van Gelder met betrekking tot de salarissen van onze trainers, E. Seunke over de Lotto en G. Oetelmans omtrent de bijdragen dienst van de sportvelden, welke door onze eerste penningmeester de

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 19