1895 Verzonden door J. L. Bonnet Nedersticht 65 Amsterdam Tel. 020-421915 Opgericht 18 januari 1695. Erkend bij Koninklijk besluit van 29 maart 1912 no. 54 Notulen van de algemene ledenvergadering van de Amsterdamsche Football Club, gehouden in de sociëteit op donderdag 5 juli 1979. aanwezig: 69 leden Amsterdam, Opening Om 20.30 uur i.p.v. 20.00 uur, daar er niet genoeg stemgerechtigde leden aanwezig zijn, opent de voorzitter deze algemene ledenvergadering met een woord van welkom aan de aanwezige ere-voorzitterde heer G.H.H, Kappelhoff, ere-leden, leden van verdienste, AFC ridders, leden en afgevaardigden van onze zusterverenigingen. De voorzitter is wat teleurgesteld over de opkomst van de leden en gaat proberen de volgende te houden ledenvergadering een weekje te vervroegen. Wat betreft de voetbaiprestaties is de voorzitter tevreden, na een lange koude winter heeft ons eerste zich gehandhaafd in de hoofdklasse. Het tweede, het derde en het achste zijn kampioen geworden. Er is veel getraind op Zandvoort door onze hoofdselectie en een kompliment aan de A-commissie en trainer is hier dan ook zeker op zijn plaats. Helaas hebben Th. Rongen en E. Visser ons verlaten om hun geluk in de U.S.A. te beproeven. Ze zijn beide goed voorbereid weggegaan en je mag deze jongens zo'n kans zeker niet onthouden. De voorzitter vraagt de vergadering alles in het werk te willen stellen om tot uitbreiding van ons donateurs-aantal te komen. Ons ledenbestand blijft gelijk aan de voorgaande jaren, wat zeer belangrijk is voor de penningen. Met het in stand houden van ons veteranen-elftal ging het wat moeilijk voor Tom Nooy, de voorzitter hecht hier veel v/aarde aan daar zij de band onderhouden met de oude club's. De verstandhouding met de KNZB zowel ir Zeist als in Amsterdam is zeer goed. Ook de belangeverenigingen de HET en LBA zijn bereid te luisteren naar AFC. De goede verhouding met onze zusterverenigingenwordt door de voorzitter nogmaals onderstreept Het volgende jaar worden we 85 jaar jong. De voorzitter deelt de vergadering mede dat er ter gelegenheid daarvan een musical zal worden opgevoerd o.l.v. Jack van Gelder. Tot slot wenst hij allen erin prettige vergadering. 2Huldiging Kampioenen T.w. AFC-2, AFC-3 en AFC-8. Het bestuur verzoekt de spelers persoonlijk aanwezig te zijn. De voorzitter huldigt het tweede seniorenteam dat zo'n prachtige prestatie heeft geleverd door in de beslissingswedstrijd tegen Ajax-3 met zo'n duidelijk verschil te winnen. Het zijn de gebroeders R. en J. van Waldam die persoonlijk de door de voorzitter overhandigde bijbehorende oorkondes met dank in ontvangst nemen. Voor de elftallen 3 en 8 zijn de heren N. Leloux, F. v/d Bor, D. Huisman, T. Timmer man, J. Santberg, M. Kahn, J. Pelsma, N. Kuikens en H. Loonstijn aanwezig om de bijbehorende oorkonde van de voorzitter in ontvangst te nemen, deze wenst hen ook

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 18