van Karel Brand kwam de Schakel tot een nieuwe en actuelere opzet, die bij U allen zeker in de smaak is gevallen. Karel, hartelijk dank voor het nieuwe gezicht dat je onze Schakel hebt gegeven, waarbij ik uiteraard ook de vaste medewerkers wil betrekken, die het geheel tot een succes hebben gemaakjr. Niemand zal het mij euvel duiden als ik in dit verband de heer Magielsen, die een groot aantal fraaie foto's voor de Schakel leverde, apart vermeld. Het was fantatischl. Ook de minder spectaculaire werkzaamheden waren prima geregeld. De admini stratie van de advertentaoor Otto van Rijn en de adressering door Jo Bonnet. Tenslotte mag de prettige samenwerking met uitgeverij de Ram hierbij niet achterwege blijven. De terreinaangelegenheden waren weer in de vertrouwde van Jaap Visser Wij hopen nog vele jaren van zijn diensten gebruik te kunnen maken. Bovendien een woord van Dank aan de G.I.L.O. voor de verzorging van onze velden. De trainers hebben het dit seizoen door de lange winterstop verre van gemakkelijk gehad. Frans Kramer, die gedeeltelijk in samenwerking met Gé van Dijk, het tedhnische werk van de A-selectie elftallen onder zijn hoede had, zal zich zijn eerste seizoen bij A.F.C, be paald anders hebben voorgesteld. Wij wensen hem het volgend seizm bijzonder veel succes toe. Daar wij van mening zijn ,dat wij het voor onze senioren selectie elftallen in de nabije toekomst meer dan ooit van onze jeugd zullen moeten hebben, is er v®r de training van de A-junioren een aparte trainer, in de persoon van Ate Euwes, aangetrokken. Coen Weerman zal zich gaan belasten met de training van de B_ en C-junioren. Bep Thomas gaat ons helaas verlaten. Wij wensen hem in zijn verdere loopbaan als trainer en scheidsrechter alle succes. Het einde van mijn verslag waarin ik U zij het beknopt het wel en wee van A.F.C. in het afgelopen verenigingsjaar heb proberen weer te geven, nadert. Ik wens onze club voor het komend seizoen veel sportieve successen kKifsKH met positieve bijdragen van aile A.F.C.-ers zeker niet zul len uitblijven en een bloeiend verenigingsleven, hetgeen met de viei»i ring van ons 85-jarig bestaan, dat intern en op een bescheiden wijze - voorbereidingen voor een musical zijn reeds aangevangen - zal worden gevierd, ongetwijfeld zal lukken. Tenslotte dank ik U, mede namens mijö mede-bestuursleden voor de krachten, die U, hetziJK individueel, hetzij in commissieverband aan de vereniging heeft gewijd. Dank aan de ereMen en leden van verdienste, die ons waar nodig terzijde hebben gestaan.

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 16