huwelijksfeest. De 70-jarigen waren de heren F. Haberer en C. Quint terwijl de A.O.W.-uitkeringen thans ook ten deel vallen aan de he ren J.F. Bakker, G. Nijman, A. de Jong - nog steeds actief als voetballer bij A.F.C. - Kiemenij en T. Glas. Verder kan Hans van Dijk zich al weer enige tijd doctorandas in de economie noemen, terwijl Bas Rachman met succes zijn arts examen aflegde. De heer J.C. Bouwens werd benoemd tot vocszitter van de Raad van Bestuur van Bols en onze donateur Mr. Sandberg werd tar Q;fU eet gelegenheid van de verjaardag van onze koningin benoemd tot gildtóer in de Orde van Oranje-Nassau. Tenslotte zal Maurice de Hond het vol gend seizoen het corps scheidsrechters in het betaid voetbal gaan versterken. De Slachting "Goed Genoeg", het overkoepelend orgaan van de aangesloJ ten verenigingen heeft een belangrijke structuurswijziging in het bestuur aangebracht, waarbij dit college is teruggebracht tot 9 leder te weten 6 vertegenwoordiger? van A.F.C. n.1. voorzitter R.Akkerman, secretaris Joh. de Bie, penningmeester H.0. van Rijn en de leden J. van Dijk, H. Kappelho^f en S. van Gelder alsmede 1 vertegenwoor diger van A.C.C., A.B.C, en A.T.C. Ook de vereniging Sportpark Goed Genoeg, die defc&angen van het Soci'êteitsgebeuren behartigt, onderging een gedaanteverandering. Het Bestuur werd geformeerd uit het Bestuur van de Stichting. Voor A.F.C, hebben hierin zitting de heren van Dijk, van Rijn en de Bie. Het bestuur werd gecompleteerd met één afgevaardigde van A.B.C, en A.T.C. Regelmatig zullen er besprekingen van onze afge vaardigden in de sociëteit met onze pachter Martin Visser plaatsvin den temeinde de gang van zaken in onze sociëteit zo soepel en aan- gemaan mogelijk te laten verlopen. Mocht U derhalve op dit gebied op- of aanmerkingen hebben, dan kunt U zich tot deze heren wenden. Van een snelle afhandeling kunt U verzekerd zijn. Heren van de Stichting en Sociëteit dank voor de verrichte werk zaamheden, waarbij ik gaarne Martin en Frank, die ons meerdere malen bij nacht en ontij van ons natje en droogje hebben voorzien, wil betrekken. Van de andere aangesloten verenigingen kan A.C.C, bogen op een bloei end verenigingsleven en A.B.C, schijnt met een nieuw energiek be- siaur betere tijden tegemoet te gaan. A.T.C, is bij de A.F.C-ers duidelijk favoriet. Dat het Bestuur het in haar gestelde vertrouwen ook wenste waar te maken bleek uit een grandioos feest t.g.v. het 8-jarig bestaan, een renoveerd prieel met bar en een verhoogd terras. Zomer sporters nog veeljsucces in de komende maanden. De Schakel, die dit seizoen k0 maal zijn weg naar onze leden vond, heeft een ware metamorfose doorgemaakt. Onder het redakteurschap

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 15