De eerste belagnisi jke gebeurtenis in het verenigingsjaar was de Algemene Vergadering op 6 juli. De opkomst was evenals vorig jaar bijzonder teleurstellend. Als U het bestuur meetelt waren er 51 leden aanwezig. Na zijn openingswoord huldigde de voorzitter de kampioenen. Ditmaal slaagde alleen het 7e elftal erin de toppositie te behalen, zodat leider Handgraafmet zijn zoon, als enigeyaanwezige vertegenwoordigers van dit elftal de kampioensoorkondes in ontvangst iwW nemen. Het punt bestuursmededelingen bestond zoals gebruikelijk uit louter plezierige aangelegenheden. Allereerst werd Frans Haubricl vorig jaar benoemd tot lid van verdienste, doch toen helaas verhin derd op de algemene vergadering aanwezig te zijg, alsnog gehuldigd en mocht hij uit handen van voorzitter Jaii van Dijk de oorkonde in ontvangst nemen. Toen volgde de benoeming van twee leden tot A.F.C.-ridder t.w. de heer J. van Koperen alsmede de heer H. Weverii* die wegens vakantie niet aanwezig kon zijn. Tenslotte de benoeming van Frans v.d. Bor tot "speler van het sei zoen" wegens zijn inzet als aanvoerder van het tweede elftal en de begeleiding van onze jeugd. Uit het verslag van penningmeester Otto van Rign bleek, dat ondaks een contributieverhoging, het eindresultaat een negatief exploita tie saldo van 1.639,9^ had opgeleverd. Voor het bestuur stelde Frank Reddering zich wegens drukke werk zaamheden niet herkiesbaar. Het bestuur kreeg van de vergadering toestemming het college, na voorafgaande pubükatie, aan te vullen tot 9 leden. De penningmeester bood de vergadering een sluitende begroting aan waarvoor een aanpassing van de contributies noodzakelijk was. De verkiezing van de diverse commissies werd snel afgevrerkt. In de commissies vonden de volgende mutaties plaats: de heer Kuikens stelde zich niet herkiesbaar, terwijl de heren T. Bouter en E. van Loon gekozen werden in de jeugdcommissie. In het begin van het sei zoen werd deze commissie nog uitgebreid met de heer G. Leur. In de kascommissie nam de heer Haubrich de plaats in van de heer B. Nesenberefa, terwijl alle leden van de pers- en progaganda com missie zich niet herkiesbaar stelden. Ik kom op de P.&.P.C. later in mijn verslag nog terug. Het unieke feit deed zich voor dat behoudens erevoorzitter Kappel- hoff, die een dankwoord richtte tot het bestuur, niemand van de aanwezigen van de rondvraag gebruik maakte. In gesprekken met besturen van andere verenigiigen blijkt dat vele wekelijks een bestuursvergadering beleggen. Wij prijzen ons gelukkig dat wij er tot op heden in geslaagd zijn deze tot maandelijkse bij eenkomsten te beperken, hetgeen neerkomtt aat Uw bestuur 10 maal per verenigingsjaar officieel een vergadering belegd.

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 11