in de Schakel alle A»F.C.-ers hebt gegeven. Als afsluiting van het seizoen namen onze jeugdelftallen weer aan een gigantisch aantal toernooien deel en in vele gevallen met veel succes. Het voert mij te ver hier uitgebreid op in te gaan, maar wanneer men de resultaten bekijkt komt er één ding sterk naar voren. Speciaal in toernooien, waaraan met meerdere elftallen uit één leef tijdscategorie werd deelgenomen, werden opmerkelijke prestaties geleverd. Zo werd o.m. het D.W.S. toernooi voor Pupillen A 1 tot en met A 4 voorde derde maal in successie gewonnen. Hieruit blijkt overduidelijk dat A.F.C, in de breedte sterk is. Jeugdelftallen, waarvan de leeftijdsgrens tot 21 jaar liep, namen met redelijk succes deel aan het internationale toernooi van Zee- burgia en aan het R.K.A.V.I.C. toernooi. Verder maakten de A 1 junioren een geslaagde long weekend-trip naar London. Het slechte weer en de nederlaag tegen Uxbridge ten pgijt, kunnen onze jongens - voor de meesten hun afscheid van het juniorenvoetbal - op een paar fijne dagen terugzien. De organisatie van ons Wim Bückert-toernooi voor A 1 en B 1 pupillen en het Goed Genoeg-toernooi voor de lagere pupillen elftallen was bij de jeugdcommissie zoals trouwens ieder jaar in goede handen. Een bijzonder fraai initiatief van A.F.C.-zijde was ongetwijfeld de instelling van een jaarlijk terugkerend toernooi voor de lagere A-B- en C-junioren in onderlinge samenwerking te organiseren met Blauw Wit, D.C.G., D.W.S.D.W.V., Rood Wit-a, Zeeburgia en Z.V.V. Dit seizoen werd reeds een start gemaakt met een toernooi voor de B- en C-junioren. Heren van de jeugdcommissie en hierbij wil ik zeker de heren Bonnet, Bierman, Frijters en v.d. Jagt niet vergeten, die jarenlang hun wes- te krachten aan de jeugd van A.F.C. hebben gegeven, onze oprechte dank voor alles wat U voor onze club heeft gedaan. Tevens wil ik al degenen, die de jeugdcommissie terzijde hebben gestaan om het geheel op rolletjes te laten verlopen, danken voor o zo nuttige werk. U kent ze wel, de jeugdleiders, trainers van de B-Pupillen en de niet- geselecteerde pupillen, de scheidsrechters bij de pupillen wedstrij den, de scheidsrechters op zondag bij onze junioren elftallen en last but not least de ouders, die het vervoer bij de uitwedstrijden verzorgden. Een aantal andere activiteiten van de jeugdcommissie mogen hier zeker niet onvermeld blijven. Ik denk hierbij o.a. aan de twee fantastische filmavonden voor de A- en B- JÏbaioren en voor de C Junioren en Pupillen, de kienochtend en middag voor C-junioren en Pupillen, de nieuwjaars bijeenkomst voor jeugdleiders en trainers en de wedstrijdjes vaders tegen zoons.

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 8