Een aantal memorabele feiten wil ik hier niet onvermeld laten. Ernst Seunke speelde tegen Elinkwijk zijn 250ste competitiewedstrijd voor het eerste elftal. Dio Hermens werd ksK gekozen als plaatsvervangend lid van de commissie van beroep van de K.N.V.B. - Afdeling Amsterdam, een commissie waarvan onze ere-voorzitter reeds jaren deel uitmaakt. De heer Oolders vierde zijn 85ste verjaardag, terwijl de heren de Waal en v.d. Grampel de acht kruisjes bereikten. De 70-jarige leeftijd bereikten Mevrouw KappelhoffMevrouw Suyver den de heren Stijns, Pais, Kuhlwilm, Sierhuis en Hurwits, terwijl de heren Wiggemansen, Teiwes, Stallmann, Nesvadba, Burger, Th. van Nigtevegt, Sterman en J. Scheepens hun eerste A.O.W.-penningen in ont vangst konden nemen. Gê en Edith van Dijk alsmede Bep en Jo Bennet vierden hun 25-jarig huwelijksfeest, terwijl Ties Gerrits en Gerard van Poorten respectie velijk hun kO- en 25-jarig zaken-jubileum vierden. De Stichting "Goed Genoeg" het overkoepelend orgaan van de aangesloten verenigingen heeft dit seizoen een funktieverandering in de top gehad. Rein Akkerman nam de voorzittershamer van Ton Glas over. Vanaf deze plaats onze hartelijke dank aan Ton voor het werk dat in de loop der jaren voor de Stichting, dus ook voor A.F.C, heeft verricht. Rein Ak kerman wensen wij veel succes toe in zijn nieuwe funktie. Veel werk is er door de heren van de Stichting verzet in verband met de verwezenlij - king van het halfverhard trainingsveld, waarmee thans een begin is ge maakt. Besprekingen met gemeente, G.E.B, enandere belanghebbende hebben er toe geleid dat 6 lichtmasten om het trainingsveld zullen worden geplaatst. U begrijpt dat hiervoor weer een belangrijk bedrag op tafel zal moeten komen kom deze installatie te kunnen financieren. Dat de aangesloten verenigingen daaraan het nodige zullen moeten bij dragen spreekt vanzelf. In dit verband zal een verhoogde bijdrage van A.F.C.-zijde aan de Stichting niet vreemd zijn- De gang van zaken bij de sociëteit is bevredigend en een woord van dank aan het bestuur en pachter Martin bijgestaan door Frank is dan ook terecht op zijn plaats. Een van de andere aangesloten verenigingen, hoewel zij hun sport al lang niet meer op ons Sportpark bedrijven,A.C.C, botterde vorig sei zoen weer 3 la Volendam naar de eerste klasse, waarin zij zich weer danig in de kop van de ranglijst manifesteren. Met A.B.C, gaat het wat betreft de senioren niet goed. Ternauwernood kan een nngental op de been gebracht worden en de resultaten zijn dan ook niet om over naar huis te schrijven, dit in tegenstelling met de jeugd en de softball-afdeling, die bijzonder goed draaien.

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 13