1 januari. - De nieuwjaarsshow alweer de 51ste editie "Kelkje heffen" trok zo'n 350 belangstellenden naar Goed Genoeg, een aantal eigenlijk meer dan de achterzaal kon bevatten. Dit jaar atond Pim Adriaansz alleen voor de zware taak van productie en regie. Het werd weer een voor treffelijke voorstelling, hoewel er bij sommigen een lichte kritiek te beluisteren viel, Wellicht zijn wij in de loop der jaren te veel ver wend, leder jaar weer zo'n spectakel ten tonele te voeren blijft een prestatie van grote klasse en eist een enorme inspanning voor allen die hieraan hun steentje bijdragen. Pim en zijn medewerkers onze welver diende dank. Het diner ter gelegenheid van onze 83e verjaardag mocht zich zoals ieder jaar weer verheugen in een grote opkomst. Ditmaa£riÏ7 A.F.C.-ers die van een drankje en een prima diner genoten, naar Goed Genoeg ge togen om onze verjaardag te vieren. De nobelprijs viel dit jaar ten deel aan Piet van Ruyven, die wegens vakantie niet in de gelegenheid was de prijs uit handen van de voorzitter in ontvangst te nemen, voor het vele werk dat hij jarenlang voor het veteranenvoetbal heeft ver richt Het dames comité organiseerde hun eerste lustrum diner, dat bijzonder genoegelijk en sfeervol was. Hoewel het ons niet toegestaan is waarnemers te sturen, heeft "aangetrouwde" een tikje van de sluier oplicht, hoe het zo bij een damesdiner toegaat...,-,. 0 xn een artxkel xn de Schakel Op k mei werd in aanwezigheid van een 40-tal belangstellenden bij ons monument een krans gelegd door afgevaardsigden van A.F.C., A.B.C., A.C.C, en A.T.C. De Pers- en Propagandacommissie zorgde het afgelopen seizoen voor een aantal vaste activiteiten te weten de actie wedstrijdballen, de loterij bij de thuiswedstrijden van ons eerste elftal, de uitgave van het pro grammablad "Welkom bij A.F.C, thuis" en de organisatie van de geslaagde kienavond. Helaas is het "periodefeest" op 18 november geen succes ge weest. De commissie was door deze tegenslag kennelijk zo teleurgesteld - zij verweten het bestuur gebrek aan medewerking en belangstelling voor hun werk - dat zij besloten aan het eind van het seizoen en bloc af te treden. Een bijzonder teleurstellende ontwikkeling. Gelukkig heb ben ekkele leden van deze commissie zich aangeboden de werkzaamheden, waarin zij gespecialiseerd zijn ook in het komende jaar op zich te nemen', Wij danken alle leden van de P.&.P.C. voor de werkzaamheden voor A.F.C verricht. De toto-commissie dit jaar onder de enthousiaste leiding van Peter Roosenschoon heeft ondanks haar inspanningen de opbrangst van het vori g jaar niet kunnen benaderen, hetgeen ook niet verwacht werd gezien het feit, dat over het gehele land de lotto/toto belangrijk terugloopt.

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 12