in de hoofdklasse A, winnend af te sluiten. Tenslotte gaarne een woord van dank aan de heer Magielsen, die wekelijks prachtige fotoreportages maakt van het A.F.C, gebeuren op de groene velden. Onder de categorie stille werkers vallen zeker de werkzaamheden van de bestuurderen van de Stichting "Goed Genoeg"., die voor A.P.C, en de andere aangesloten verenigingen o zo belangrijke zaken behandelen. Eén van de aangesloten verenigingen is de Vereniging Sportpark "Goed Genoeg" onder voorzitterschap van Otto van Rijn, verantwoordelijk voor de gang van zaken in de sociëteit. Gelukkig ziet het er naar uit, dat, na vele zorgelijke jaren, door het verpachten van sociëteit, betere tijden aanbreken. Heren bestuurderen van Stichting en Sociëteit hartelijk dank voor Uw nuttige werk. I n mijn dank wil ik ook pachter Martin geassisteerd door Frank betrekken, die hun best doen om het ons in de sociëteit naar de zin te maken. A.C.C., vorig jaar gepromoveerd naar de hoofdklasse, heeft het verre van gemakkelijk. Na 5 wedstrijden was er voor hun nog geen succes weg gelegd. Wij wensen A.C.C, in de resterende wedstrijden van de competi tie veel succes toe. A.B.C, is met haar eerste honkbalteam sterk van start gegaan. Wij hopen, dat aan het einde van de race het kampioenschap veroverd zal worden. In ieder geval bijzonêer veel succes. A.T.C., de benjamin van de Stichting heeft met haar competitie-teams één kampioen kunnen huldigen n.1. het tweede zaterdagteam. De overige teams handhaafden zich in hun klasse. De schakel onder redactie van Frank Reddering kwam dit seizoen 44 maal f uit, waarvan 8 maal in een dikke uitvoering. Bijzonder verheiigend was de terugkeer van de Mixed Pickles thans ingelegd door George Wijt&nd en Pim Adriaansz. De administratie van de advertenties was weer in de vertrouwde handen van Karel Swart, die ook de administratie van de reklameborden rond ons hoofdveld verzorgde. Tussen twee haakjes nog enkele borden erbij en ons hoofdveld is geheel omzoomd. Belangstel lenden haast U en neem contact op met Sal van Gelder, hij kan U er alles over vertellen. Dank aan Ome Jaap, die nu al weer voor het derde jaar, de terreinaan- geJegenheden met alles wat daar bijhoort, op bekwame wijze runned. Gaarne wil ik even de schijnwerpers richten op onze trainers, want zij zijn het tenslotte die de grondslag leggen voor de successen van onze elftallen. In de eerste plaats uiteraard Gé van Dijk, die met zijn A- selectie op een fraai seizoen kan terugzien. Het lijkt me niet nodig over hem verder uit te weiden. Ik houd het maar op "goede wijn behoeft

Jaarverslagen | 1977 | | pagina 13