van het Jaardiner was ongetwijfeld de uitreiking van de Nobelprijs. Ditmaal viel de eer te beurt aan Lex Rimini, die zich al vele jaren bijzonder verdienstelijk maakt door zijn grafische bijdragen op veler lei gebied, waaruit niet alleen vakmanschap, maar ook een grote liefde voor zijn club, spreekt. Het dames comité organiseerde al weer hun 4e jaardiner. De opkomst was beduidend minder dan vorige jaren, maar van horen zeggen was het toch één van de meest genoegelijke en sfeervolle dames-diners, die zij tot nu toe gehad hebben. Op 4 mei werd in aanwezigheid van een 40-tal belangstellenden bij ons monument een krans gelegd door de voorzitters van A.P.C., A.B.C., A.C.C, en A.T.C. De Pers- en Propaganda commissie heeft onder leiding van Frank Reddering weer de nodige activiteiten ontwikkeld. Zij organiseerden behalve zoals reeds vermeld de kienavond, een tweetal feesten t.w. in oktober "Het Beestenbal" en in maart "Spring's In." De belangstelling speciaal voor het laatste feest was bepaald teleurstellend. Misschien dat er naar een andere formule moet worden gezocht. Verder verzorgde de P&P.C. onder meer de loterij bij de thuiswedstrijden van ons eerste elftal en de actie wedstrijdballen. Een goed initiatief was ongetwijfeld de uit gave van een eigen programmablad "Welkom bij A.F.C. Thuis" bij de thuis- wedstijden van ons eerste. De tot-commissie onder leiding van Frans Haubrich heeft weer een fan tastisch seizoen gedraaid. Twee jaar geleden toen het nieuwe Lotto/ Toto systeem werd ingevoerd kon een opbrengst van 20.000,aan de penningmeester worden overhandigd, vorig seizoen 26.000,en thans liefst 30.000,Voorwaar een prachtig resultaat. Dank aan alle le den van deze commissie en de vaste ophalers voor dit voor A.F.C, zo uiterst belangrijke werk. Het is dan ook bijzonder sptijtig dat Frans Haubrich om gezondheidsredenen zijn werkzaamheden voor deze commissie moet staken. Een aantal memorabele feiten wil ik hier niet onvermeld laten. De heer van Nek vierde zijn 75e en de heren Jansen en Hermens hun 65e verjaardag. Lex en Janni Rimini vierden hun 25-jarig huwelijksfeest. Ook werden er weer enkele van onze leden onderscheiden. Zo werden Hans Woudstra en Zus Suyver benoemd tot erelid van A.C.C., terwijl onze HBS-vriend en donateur van onze vereniging Klaas van Rijswijk op de ver jaardag van onze Koningin benoemd werd tot Ridder in de Orde van Oranje- Nas s au. Verder werd ons jeugdlid Arne van Teunenbroek door het Leo v/d Kar- fonds uitverkoren om een crickettrainingstage in Engeland te volgen. Een fraaie prestatie leverde de "Gouden ballen" ploeg door het veteranen toernooi van UVS, waaraan werd deelgenomen door verenigingen uitkomende

Jaarverslagen | 1977 | | pagina 12