Op 24 juni werd in een werkelijk tropische hitte de Algemene Vergade ring gehouden, de laatste onder het voorzitterschap van Dio Hermens. Zijn laatste daden als voorzitter bestonden hoofdzakelijk uit prettige zaken. Na de huldiging van onze kampioenselftallen t.w. het vierde elftal, Zaterdag 2 en 3 en de junioren A-4, spelde hij de heren v/d Brink, v/d Grampel, Prent, van Rijn, Scheepens en Snelleman het Ridder kruis op wegens hun 50-jarig lidmaatschap. Helaas kon de heer Börnemann wegens gezondheidsredenen niet aanwezig zijn om de huldiging in ont vangst te nemen ter gelegenheid van zijn 60-jarig lidmaatschap. Hiermede waren de huldigingen nog niet ten einde, want vervolgens werd Henk Neugarten voor de groene tafel geroepen om de Nico Holtzappel-prijs in ontvangst te nemen als blijk van waardering voor de enthousiaste wijze waarop hij gedurende een reeks van jaren als jeugdleider veel nuttig werk voor A.P.C, had gedaan. Tenslotte werd Kees Gehring uitge- roepen als "Speler van het seizoen", een terechte keuze, want Kees was speciaal aan het eind van het seizoen zowel in als buiten het veld een voorbeeld voor het gehele elftal geweest. Penningmeester Otto van Rijn gaf een overzicht van de financiële resultaten. Ondanks enige belangrijke meevallers bij de inkomsten had onze penningmeester toch moeite gehad om de uitgaven binnen de perken te houden. Uaiteindelijk leverde de exploitatie een nadelig saldo van ƒ- 1.641,95 op. Het agendapunt verkiezing bestuur betekende het afscheid van Dio Hermens als voorzitter, een funktie die hij 4 jaar bekleedde, na reeds 7 jaar op voortreffelijke wijze onder Henk Kappelhoff als vice-voorzitter deel van het bestuur te hebben uitgemaakt. Als onze nieuwe voorzitter werd Jan van Dijk gekozen, die als zijn eerste daad namens het bestuur de vergadering voorstelde Dio Hermens tot Ere-lid van A.F.6. te benoemen. Met een krachtig applaus werd het voorstel door de vergadering aangenomen. Verder werd Rob Duis en Hans de Wijs respectievelijk als vice-voor zitter en commissaris gekozen. De begroting en de contributieverhoging werden zonder morren aan vaard, terwijl een voorstel van de heren Staats en van Emden om in de toekomst het indexcijfer als minimum te nemen voor het vaststellen van de contributie werd aangenomen. De rest van de agenda werd in een vlot tempo afgehandeld. In de commis sies hadden de volgende mutaties plaats: De heren Duis en Hoogendoorn stelden zich niet meer herkiesbaar voor-.de elftalcommissie A. In deze commissie werden de heren Baarschers, Bollen, Duinker, Kuikens, Pas en Spoel gekozen. De heer Hesseling stelde zich niet meer herkiesbaar voor de elftalcommissie B, terwijl voor de Jeugdcommissie de heren Benoni, Brokmann, Bierman, Frijters en v.d. Jagt werden gekozen. Voor deze commissie stelden zich de heren van Schaik, Overdiek en Schot zich niet herkiesbaar.

Jaarverslagen | 1977 | | pagina 10