16. Verkiezing Enquête-kommissie Deze kommissie bestaat thans uit de heren N.Leloux Sr., J.de Bie Jzn.A.Gehring, F.W.Heineman, A.Reddering, CD.J.Sierhuis en J.Tj.Steensma. Allen stellen zich herkiesbaar. De voorzitter dankt deze kommissie voor hun verrichte werkzaamheden. 17. Verkiezing Xaskommissie Deze kommissie bestaat thans uit de heren B.Nesenberend, O.J.v.d.Heul en J.de Bie Jzn. Plaatsvervangende leden: de heren G.W.Endel en R.Akkerman. Ingevolge artikel 70 van het H.R. is de heer Nesenberend aan de beurt voor aftreden en is niet terstond herkiesbaar. Alle leden en plaatsvervangende leden stellen zich herkiesbaar. Deze kommissie wordt als volgt samengesteld: de heren O.J.v.d.Heul, J.de Bie Jzn. en G.W.Endel. Plaatsvervangende leden zijn de heren R.Akkerman en B.Nesenberend. 18. Verkiezing Pers Propagandakommissie Deze kommissie bestaat thans uit de heren Mr.P.H.Reddering, H.de Bie, K.Gehring, J.van Gelder, Mr.R.W. Limburg, A.Rimini en G.Trebert. Allen stellen zich herkiesbaar. De voorzitter spreekt zijn dank uit aan de kommissie voor hun aktiviteiten. 19. Verkiezing Totokommissie Deze kommissie bestaat thans uit de heren P.H.Haubrich, A.E.Landman, O.J.D.Sierhuis, K.Veen en J.Vermeulen. Allen stellen zich herkiesbaar. De voorzitter bedankt deze kommissie voor de enorme omzet die zij dit jaar hebben bereikt en spreekt de wens uit dat onze leden en donateurs volgend jaar voor een nog grotere omzet zullen zorgen. 20. Verkiezing Klubavondkommissie Deze kommissie wordt waargenomen door de Pers Propagandakommissie De voorzitter doet een beroep op onze leden en donateurs de clubavonden meer te bezoeken,vooral het bezoek van niet-kommissieleden moet v/orden gestimuleerd, de P.& P.C. zal het een en ander in studie nemen. 21Rondvraag De heer Bos informeert naar het geschenk van het 80 jarig bestaan. Dit geschenk heeft bestaan uit een aantal vernieuwingen in de sociëteit, o.a. verlichting en de bestuurshoek, het een en ander is vorig jaar reeds vermeld in het verslag. De heer Tromp heeft kritiek op punt 12 van de agenda waar de heer Schröder zich voor 50 'fo achter schaart. De voorzitter is van mening dat deze vergadering niet bestemd is om over personen te discusiëren. De voorzitter is bereid om na deze vergadering met de heer Tromp hierover te spreken. De heer Glas wil als voorzitter van de Stichting "Goed Genoeg" allereerst A.P.C, feliciteren met het behaalde resultaat in de Hoofdklasse en stelt A.P.C, als voorbeeld voor zijn sportief strij den.

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 17