2e sekretaris 2e penningmeester kommissaris van materiaal kommissaris kommissaris J.L.Bonnet, M.L.Koster, S.vanGelder, F.H.Reddering, R.E.Duis. De heer Hermens stelt zich niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt kandidaat als voorzitter de heer J.L.van Dijk, als vice-voorzitter de heer R.E.Duis en als kommissaris de heer H.A. de Wijs. De vergadering gaat akkoord met het voorstel van het Bestuur. Onze scheidende voorzitter Dio Hermens, draagt zijn omvangrijke en zware taak, enigszins weemoedig over aan Jan van Dijk. De voorzitter doet het in vol vertrouwen door de kwaliteiten en de grote liefde van Jan van Dijk voor ons aller A.P.C. De heer Hermens feliciteert de heer Van Dijk met zijn benoeming. De heer Van Dijk wil later in zijn betoog terug komen op zijn benoeming als voorzitter, hij richt eerst het woord tot onze scheidende voor zitter Dio Hermens en geeft een opsomming van alle feiten in het 7 jarig vice-voorzittersschap en daarna 4 jaar als voorzitter. W Het is beslist geen tijd geweest zonder problemen, denkt U aan het seizoen '71-'72 waarin A.F.C. 1 twee punten voorbleef op Z.V.V., het belangrijke seizoen '72-'73 met het gevecht vooi? een plaats in de Hoofdklasse. Seizoen '73-'74 waarin A.F.C, zich via een beslissingswed strijd in de Hoofdklasse wist te handhaven en het laatste seizoen waarin we ons in de laatste fase van de kompetitie wisten veilig te stellen. „Dio, de verantwoordelijkheid was bijzonder zwaar'.' "Fred van Soomeren heeft het in zijn verslag reeds vermeld, je bent gelukkig v/eer hele maal hersteld, je hebt steun gehad aan je vrouw, het thuisfront'.',,Ik wil morgen in Conny met een attentie al onze vrouwen eren, want zonder hen is onze taak onmogelijk te verrichten'.' „Dio, ik heb getracht je duidelijk te maken dat wij jou biizonder erkentelijk zijn voor alles wat jij voor A.F.C, hebt gedaan'.' „Ik ben bijzonder blij jou namens het Bestuur en de aanwezigen te mogen benoemen tot Ere-lid van A.F.C., je hebt het volkomen verdiend" De heer Van Dijk vindt zijn benoeming een grote eer het vertrouwen van deze grote vereniging te mogen ontvangen. Hij vraagt de vergadering niet te verwachten dat alles in één jaar plotseling veel beter gaat, onze A.F.C, traditie, kracht en middelen geven ons de verzekering ons volgens de reglementen van de K.N.V.B., met dit Bestuur en al onze kommissies te kunnen hand haven. A.F.C, heeft nu een jonge voorzitter, wat wel met wat beperkingen gepaard gaat. De heer Van Dijk:,, Ik kan niet altijd aanwezig zijn, ik heb ook mijn gezin, alleen kan niets maar met ons allen kan alles". De voorzitter stelt voor 15 minuten te pauzeren. De vergadering geeft met een droge keel te kennen hiermee akkoord te gaan. 10.11.Vaststelling kontributie en begroting 1976-1977. Het Bestuur stelt voor de kontributie te verhogen volgens bijgaande opgave werkende leden op 1 juli 1976 20 jaar en ouder f 170, studenten,dpi.militairen en buitenleden f 115, junioren A op 1 juli 1976 niet ouder dan 20 jaar f 105, junioren B f 105,— junioren C f 105, pupillen A B, f 105,

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 15