voor de werkzaamheden voor A.F.C, verricht en voor de prettige wijze waarop wij met hem hebben samengewerkt. Zijn taak wordt door Ge van Dijk voor wat deFA-selectie voortgezet. Ate Euwes dit seizoen trainer van de selecties B- en C-junioren zalzich het aanstaand seizoen onder supervisie van Gé van Dijk gaan belasten met de B-selectie Senioren, terwijl wij voor de selectie A-junioren en de niet geselecteerde junioren de heer Weerman en voor de selectie B- en C-junioren de heer Thomas hebben aangetrokken. Tenslotte heeft good old Cor Sluijk nog een jaartje bijgetekend als trainer voor de A-pupillen selectie. Wij wensen alle trainers bijzonder veel succes toe, Het einde van mijn verslag waarin ik U zij het beknopt het wel en wee van A.F.C, in het afgelopen verenigingsjaar heb proberen weer te geven, XVoJluA-- Resumerend kunnen wij, ook al is het niet altijd even gemakkelijk geweest met tevredenheid op het afgelopen verenigingsjaar terug zien, maar lange tijd om hier bij stil te staan hebben wij niet want over zo'n vier weken vangen de trainingen al wwer aan. Wij zijn van mening daüP"met inspanning van alle krachten een rol van betekenis in de hoofdklasse kunnen spelen. Ik wens onze club veel sportieve successen en een bloeiend verenigingsleven toe. Vooruitlopend op de agenda van de vergadering wil ik in dit ver slag onze scheidende voorzitter Dio Hermens hartelijk dankzeggen voor de prettige samenwerking en vriendschap die ik heb mogen ondervinden Tenslotte dank ik U, mede namens mijn mede-bestuursleden voor de krachten die U, hetzij individueel, hetzij in commissieverband aan de vereniging heeft gewijd. Dank aan de ereleden en leden van verdienste, die ons waar nodig terzijde hebben gestaan. Ik dank U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn mede-bestuursleden en allen,die mij terzijde hebben gestaan bij de uitoefening van mijn funktie, Amsterdam, 2k juni 1976.

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 12