Chris Schröder als sekretaris en de leiders Frits Röhrig en last but not least Nol Kuikens is hier zeker op zijn plaats. Voor de elftalcommissie B waren er helaas geen successen van enige importantie weggelegd. Zij moesten zelfs met lede ogen toezien, dat het negende elftal het volgend seizoen een klasse lager zal moeten spelen. Niettemin wil ik deze commissie een compliment maken. Op het tweede plan, zo mag ik dat toch wel noemen, wordt ontzettend veel werk verricht om iedere zondag 7 elftallen Ij), het veld te brengen Hartelijk dank aan de heren Mulder, Koster, Hesseling, Haubrich en Susan. De elftalcommissie C voor het zaterdagvoetbal werd het agelopen seizoei door Martin Duinker gerund. Voor hem wel een zeer teleurstellend jaar, niet alleen dat hij iedere week de grootste moeite had zijn lftallen volledig in het veld te krijgen, ook zag hij al zijn elftallen degraderen. Wij zijn bijzonder blij, dat hij zich dóór deze tegenslagen niet uit het veld heeft laten slaan en het komend seizoen weer het zaterdagvoetbal onder zijn hoede zal nemen. Martin, wij wensen je veel succes. Volledigheidshalve geef ik U hieronder de competitie uitslagen van A.F.C. 1: - A.F.C. - Hollandia - A.F.C. - Elinkwijk - A.F.C. - Zilvermeeuwen - O.V.V.0. S.D.TT. A.F.C. ,N. A.F.C. De Spartaan A.F.C. A.F.C. Rood Wit A.F.C. A.F.C. ,C. D.C.G. Hollandia A.E.C. Elinkwijk A.F.C. C Zilvermeeuwen .V.0. .F.C. - Uithoorn - Schagen - S.D.W. - A.F.C. .F.C. - CD, - A.F.C. - De Spartaan - Rood Wit A ..F.C. .F.C. 'l - 1 2-0 1-3 0-1 1 1-2 1-1 2-2 2-1 3-1 1-2 0-0 0-2 2-0 0-0 2 - 0-1 1-1 0-0

Jaarverslagen | 1973 | | pagina 4