13 artikelen hieruit in de pers worden aangehaald en overgenomen. Een sinds mensenheugnis vaste rubriek de"Mixed Pickles" van Jo Wijnand gaat wellicht verdwijnen, ik zeg wellicht, want ik denk dat het bloed toch kruipt waar het niet gaan kan, en categorie die wij zeker niet vergeten mogen zijn onze Veteranen, Piet van Ruijven zorgde er voor dat zijn mannen, buiten een viertal tournooien l6 maal in het veld konden verschijnen, Cor van Peperzeel sinds jaar en dag vaste scheidsrechter bij de veteranen nanu af scheid in een wedstrijd tegen AFC 11, een door hem uitgekozen tegen stander. Een afscheid een fluitist van zijn kaliber waard Ik ben zo langzamerhand aan het eind van mijn verslag gekomen, waarin ik U zij het zeer beknopt een overzicht heb willen geven van het lief en leed, dat zich het afgelopen verenigingsjaar in AFC heeft afgespeeld. Ik heb getracht zo volledig mogelijk te zijn, OngetwjjLjfeld zijn er feiten en gebeurtenissen, die U graag gememoreerd had gezien onvermeld gebleven, U had wellicht willen weten hoe mnze spelers zich in deze tijd van spelverruwing hebben gedragen. Welnu niet minder dan 21 spelers, een tweetal zelfs twee maal, werden door de bond ter verantwoording geroepen met als resultaat 3 berispingen, 6 waar schuwingen, 7 voorwaardelijke en 7 onvoorwaardelijke straffen. Misschien had ik even stil moeten staan bij onze basketballende AFC-ers, The Reds, die bij onze leden wel meer bekendheid genieten om hun feesten. Zeker had ik een dankwoord moeten richten tot Thom Nooy, Piet van Ruijven en Rik de Boer, die het 3-daagse beaaek aan Amsterdam van de S.V. Osdorfer Born uit Hamburg op zo'n voortreffelijke wijze heb ben georganiseerd, tot onze EHBO-er Mul en diens plaatsvervanger, die iedere zaterdag en zondag klaar stonden om gewonde spelers te verzorgen en tot Willem Staats, Willem van Vliet en Arnold Bos, die vele uren gespendeerd hebben aan de verfraaimg van de overdekte tribune Wanneer wij nu tot een eindconclusie komen over het afgelopen ver enigingsjaar kunnen wij dacht ik constateren, dat wij hierop in alle opzichten met tevredenheid kunnen terugzien. ang tijd om hierbij stil te staar r niet, want deze maand worden de trainingen al weer hervat en de voorbereidingen getroffen voor het seizoen 1973/7't het, de promotie Ing is inmiddels bekend, In de eerste klassen promoveren de nummers 1 tot en met 7 naar nieuw te vormen hoofdklass

Jaarverslagen | 1973 | | pagina 14