Ren dient, bij voorkeur op woensdagmiddag, eens een kijkje op onze velden te nemen om een indruk te krijgen van de geweldige omvang van onze pupillen afdeling. Onze jeugdcommissie makt dit alles toch maar mogelijk, waarvoor ook zij onze oprechte dank verdienen. Groot respect heb ik ook altijd voor de man, die op zondag b.v. om 10.00 uur met zijn C-8 bij de l/olewijckers moet spelen; en dat in weer en wind Onze enige ongeslagen kampioen wordt gevormd door de junioren A-3, die een ge weldig seizoen doormaakten. Ook in dit elftal schuilen belofte's voor de toekomst. Mede gezien de "zware" indeling brachten de standaard teams in de junioren B- en C-klasse het er goed af. Voor de overige resultaten mag ik U verwijzen naar de voor U liggende eindstanden. Op 22 april organiseerde de jeugdcommissie op voortreffelijke wijze ons eigen jeugdtoernooi om de "HARRY SCHEEPSTRA BOKAAL". Gelukkig begunstigd door goed weer. Vreugdevol was het moment, waarop Nenno Scheepstra de naar zijn vader genoemde bokaal uit mocht reiken aan de captain van de B-l wij hadden zo waar ons eigen toernooi gewonnen Mede door een voorspoedig verlopen seizoen, konden talloze jeugdteams met wisselend succes deelnemen aan een keur van jeugdtoernooien. Mede dank zij hen, kon onze vereniging het afgelopen jaar beslag leggen op de volgende prijzen 8 Ie prijzen 4 2e prijzen 7 3e prijzen 4 4e prijzen 2 5e prijzen en 1 6e prijs. Helaas is de steller van de voor U liggende standen, Chris Schroder, vanavond niet aanwezig. Maar een jaarverslag zou een jaarverslag niet zijn zonder zijn voortreffelijk werk. Wist U, dat in vele gevallen de bond zijn stand overneemt in plaats van omgekeerd En vergeet U niet, dat hij alle onderscheiden commis sies a la minute op de hoogte kan brengen van de stand van hun elftallen. Steun en toeverlaat t.a.v. de standen van de jeygdelftallen was ongetwijfeld onze jeugdsekretaris, de Heer Bonnet, die ook voor dit werk zeker een extra pluim verdient. Beide Heren bizonder hartelijk dank CL

Jaarverslagen | 1972 | | pagina 5