Het hoogtepunt van het afgelopen voetbalseizoen vond ongetwijfeld plaats op 31 mei. Landskampioen A3AX slaagder voor de tweede keer in successie in de EUROPA-CUP te winnen door in een grandiose finale INTER MILAN met 2 - 0 te verslaan. Een niet gering contingent A.F.C.-ers woonde ter plaatse deze triomf bij. Op 23 juni vond, tijdens een diner in het Apollo Hotel, reeds het officieuse afscheid van voorzitter Kappelhoff plaats, zij het in kleiner verband. Ereleden, Leden van Verdienste, A.F.C. Ridders, bestuursleden, de voorzitters van de onderscheiden "Goed Genoeg" verenigingen, alsmede enkele genodigden en hunne dames namen aan dit voortreffelijk geslaagde gebeuren deel. De volgende A.F.C.-ers beleefden een speciale dag het afgelopen seizoen Erelid, A.F.C. Ridder en oud-voorzitter I. Galavazi vierde zijn 80ste verjaardag. Ook donateur van Poorten Sr. bereikte deze leeftijd der zéé"r sterken. Zoals reeds eerder gememoreerd werd Erelid Do kfijnand 70 jaar, terwijl Dio Hermens de 60 passeerde. Voorts twee zilveren huwelijken, resp. die van An en Theo van Emden en van Leny en Siem de Maal. A.C.C, is niet meerop "Goed Genoeg". Deze oudste "dochter" besloot haar edele spel elders te gaan beoefenen. Helaas, maar om niet onbegrijpelijke redenen. Mede door de weersomstandigheden, eindigt vrijwel elk voetbalseizoen niet tijdig genoeg om de velden voor cricket in orde te brengen. Ironisch genoeg was dit juist het afgelopen seizoen wel het geval. In samenwerking met de hockeyclub "Pinokê*" opende de A.C.C, op 4 september een bizonder fraai clubhuis in het Amsterdamse Bos. Ook menig A.F.C.-er wist snel de weg naar dit nieuwe "home" te vinden. Ten tijde van dit jaarverslag neemt A.C.C. I een zeer behoorlijke plaats op de ranglijst in en naar ik heb begrepen zeker nog niet kansloos voor de titel. Uij wensen hen met dit streven bizonder veel succes. Helaas gelden deze optimistische geluiden niet de prestaties van A.B.C. De positie van het eerste negental is bepaald zorgelijk te noemen. Ook hen wensen wij succes, opdat 'net eersteklasserschap behouden moge blijven. Over Stichtingslid nr. 3 slechts goede berichten. Beide competitie teams kampioen, waarvan bovendien het zondagteam bromoveerde. Voorwaar geen gering succes bij het eerste competitie optreden van de A.T.C. Vele tennis spelende A.F.C.-ers onderhouden ook op deze wijze des zomers de "band die bindt". Ook een tweetal festiviteiten mocht zich in een grote belangstelling verheugen, waarmede de A.T.C.

Jaarverslagen | 1972 | | pagina 10