-6- Zoals gebruikelijk, werd het verenigingsjaar ingeluid door de Daarlijkse Algemene Ledenvergadering en wel op 8 juli. iïlede door het op de agenda plaatsen van een reglementswijziging i/z de training, kon worden gesproken van een grote opkomst. Een georganiseerde oppositie tegen genoemde wijziging was duidelijk waarneembaar. Mede hierdoor kwam het aantal bezoekers op 90. Alhoewel, op 1400 leden nog geen 7 Doordat met algemene stemmen werd besloten voortaan de notulen van de Daarlijkse Algemene Ledenvergadering 14 dagen vantevoren ter inzage te leggen en ik aanneem, dat slechts een klein gedeelte Uwer deze gelezen heeft, zal ik nog enige punten uit genoemde vergadering naar voren brengen. Het officiële afscheid van Gerard van Dijk. Overigens niet wetende, dat hij nog datzelfde seizoen ons weer van zijn kennis en inzicht zou laten profiteren l Cadeaux van bestuur, spelers en elftalcommissie vormden slechts een flauwe afspiegeling van de grote waardering, die wij allen voor Gé- hebben. Hijzelf, sprak "voor de vuist weg" enige gloedvolle woorden, gelardeerd met waardevolle adviezen. Het bestuur werd uitgebreid tot negen leden. Tot slot de gewraakte reglements wijziging i/z de training werd door het bestuur teruggenomen. In de loop van het verenigingsjaar vonden de volgende mutaties plaats de Heer L.D. Susan nam de plaats in van de tussentijds afgetreden Heer Domhof in de C commissie. Door tussentijds bedanken van de Heer Reekers, kwam de reeds zijn sporen verdiend hebbende Hans Geusebroek terug in de toto commissie. Ook Kees Gehring kwam deze zó belangrijke commissie versterken. Bij een dalende tendens in het algemeen, weten deze Heren waarachtig voor el kaar te stomen een zelfde bedrag (en wat voor een bedrag t.b.v. de vereni ging bij elkaar te krijgen. De grootste lof komt natuurlijk van de kant van de penningmeester; maar op waardering van ons allen hebben zij zeer zeker recht l Weliswaar kwam Uw bestuur dit jaar slechts zes keer officieel bijeen, maar het aantal officieuse vergaderingen was ontelbaar. Uit den aard werd oo k het bestuur het afgelopen jaar geconfronteerd met zorgen en de daarbij samenhangende moeilijke beslissingen. Voor Uw aller steun en opbouwende kritiek zijn wij U dankbaar. De representatieve verplichtingen zijn deels aangenaam en deels, laat ik zeggen, minder plezierig. Van beiden kregen wij ons deel. In dit verband wil ik een tweetal zaken naar voren halen. In de eerste plaats het bijwonen van de vergaderingen van de Vereniging van Amsterdamse Ie en 2e klas- sers. Dit jaar belangrijker, mede in verband met controverse's tussen bepaalde lid-verenigingen in zake de amateur status. Uit den aard kunnen wij hier niet bij betrokken zijn 1 Uit alle discussies resulteerde een hechtere samenwerking, waarvan U de strekking in de "Schakel" hebt kunnen lezen. Ten tweede aangenamere zaken, zoals de receptie van ADAX t.g.v. het behalen

Jaarverslagen | 1971 | | pagina 7