-4- Enst Seunke Amsterdams Amateur Elftal. Bas Rachman, Ernst Seunke en Peter v.d. Valk Nederlands Studenten Elftal. Hans van Dijk Amsterdams Deugd Elftal. De junioren van Oenen en Dung werden gekozen voor deelname aan het Deugdplan Nederland voor 14- en 15-jarigen. Buiten het TWENTSE ROS TOERNOOI en de A.R.O.L. speelde ons eerste nog 12 oefen wedstrijden met een totaal resultaat van 9 gewonnen en 3 verloren en doelcijfers 32 - 19. U ziet in de oefenwedstrijden lukte het wel 1 Evenals vorig jaar moeten wij de kampioenen bij de jeugd zoeken. De verenigingseer werd opgehouden door de A-2, C-l en C-5. Dit jaar speelden een record aantal jeugdelftallen in de competitie n.1. 6 A- junioren, 6 B-junioren en 9 C-junioren. Daar buiten nog 10 A-pupillen teams in competitie verband, evenals 2 B-pupillen elftallen en nog 6 zgn. "onderlinge" B teams. Derhalve een totaal van 39 jeugdelftallen. Stelt U zich voor, dat des woensdags zo een 200 pupillen op onze velden rondhollen Bij deze aantallen kunt U zich voorstellen, dat het bestuur wel gedwongen was, zij het "contre coeur", een ledenstop af te kondigen. In dit verband zij opgemerkt, dat het er thans definitief naar uit ziet, dat onderhuurder A.S.V. - ARSENAL nog 2 seizoenen bij ons "onder da/ik" blijft. De naar mijn bescheiden mening belangrijkste commissie in A.F.C.de jeugdcommissie, diende deze 39 elftallen te "runnen". In voorzitter Hulskes en sekretaris Bonnet zouden wij de gehele jeugdcommissie en met hen alle jeugdleiders, willen huldigen voor het zeer vele werk t.b.v. onze jeugd verricht, alsmede hen willen gelukwensen met de zeer fraaie jeugd resultaten van dit seizoen. Voor de individuele prestaties per elftal, zou ik U willen verwijzen naar de v66r U liggende resultaten. Eén uitzondering zou ik willen maken en wel voor de junioren C-l. Een elftal, dat er met "kop en schouders" bovenuit stak. Hopelijk zal de vereniging aan de spelers van dit jeugdteam nog veel plezier beleven 1 Onze jeugd schijnt overigens bizonder in trek te zijn, gezien het grote aantal toernooien, waarvoor uitnodigingen werden ontvangen. De halfjaarlijkse ontmoeting tussen de pupillen van de K.H.F.C. en A.F.C, vonden het afgelopen seizoen helaas geen doorgang. Wèl het door onze jeugdcommissie georganiseerde toernooi voor pupil len om het "Win BüCKERT SCHILD". Zowaar bereikten onze jongens de finale, maar werden na een gelijk spel toch uitgeschakeld door een slechter doelgemiddelde. Mevrouw Buckert zélf reikte dit jaar het schild uit aan de gelukkige D.C.G.-ers. Van het Ie elftal t/m de B-pupillen en de veteranen werd dit seizoen aan tal van toernooien deelgenomen. Daarbij werden in totaal de volgende prijzen behaald 8 Ie prijzen 7 2e prijzen 9 3e prijzen

Jaarverslagen | 1971 | | pagina 5