-12- niet de geweldige advertentie-acquisitie talenten van luim Staats en Chris Schroder onvermeld blijven. De kurk, waarop onze Schakel voor 2/3e deel ep" drijft. Bij alle statistische gegevens mogen die van de veteranen niet ontbreken. M.u.v. toernooien, speelden zij 20 wedstrijden, waarvan er 11 werden gewonnen, 5 gelijk gespeeld en 4 verloren met de doelcijfers 54 - 27. Ook Henne Boskamp gaf in diverse wedstrijden weer acte de prSsence. Dank aan Piet van Ruyven voor het genoegen, dat hij deze "oudere" heren be reidt en voor het feit, dat, juist onze vereniging, met zo een representatief team voor de dag kan komen. Resumerende een veel bewogen seizoen, vol "hartkloppingen", maar toch met een "eind goed al goed". Een seizoen, waarin de kreet "inspraak" ook in onze vereniging daadwerkelijk gestalte kreeg. Ook een seizoen met een bloeiend verenigingsleven. Een seizoen, waarin het grootste deel van de leden achter bestuur en spelers stond, waardoor mede het eind goed al goed bereikt kon worden. Voor velen Uwer zal het geen geheim zijn, dat dit mijn laatste seizoen als sekretaris van de A.F.C, wordt. Misschien mag ik in dit verenigings-jaarverslag ook mijn A.F.C, wensen formuleren, waarvan ik aanneem, dat het ook Uw aller wensen zullen zijn Ons eerste weer "on top" met krachtdadige steun van ons allen, sterke reserve teams met een mogelijke terugkeer van ons vierde naar de reserve 3e klasse en "last but not least" goede resultaten van onze hoogste jeugdteams. Uw steun is het afgelopen seizoen gebleken laat die voortduren in het komende seizoen Tenslotte mag ik U, mede namens mijn mede-bestuursleden, hartelijk dank zeggen voor de krachten, die U, hetzij individueel, hetzij in commissie_verband juist in het afgelopen jaar weer aan de vereniging gewijd hebt. Dank aan de Ereleden en Leden van Verdienste, die ons met raad en daad terzijde hebben gestaan. Ik dank U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn mede-bestuursleden en allen, die mogelijk hebben gemaakt, dat ik mijn functie heb mogen uitoefenen. "J'.L. van Dijk Ie sekretaris Amsterdam, 8 juli 1971.

Jaarverslagen | 1971 | | pagina 13