-11- Gelukkig maar, want dat is voor U een teken, dat, behoudens de te overkomen moeilijkheden, alles naar wens gaat. Een bizonder woord van dank zijn wij toch zeker verschuldigd aan de Heer Holtzappel, die jaar in, jaar uit, toch altijd weer de partijen tot elkaar wist te brengen» Hij werd in de loop van het sei zoen opgevolgd door de Heer Ton Glas. En dan de Vereniging SPORTPARK "GOED GENOEG", zoals officieel de sociëteit heet. Allengs zijn de magere jaren voorbijgegaan en kon het afgelopen jaar gunstig worden afgesloten. Hulde aan voorzitter Nico Leloux Sr. en zijn medebestuurs leden en natuurlijk aan Eddy Ruikers en Gerard Uyterwijk. Van 2 tot 17 mei j.1. was de sociëteit gesloten wegens verbouwing. D.w.z. werd er een (broodnodig) nieuw plafond aangebracht en werd het jubileumcadeau van de leden omgezet in een fraaie vernieuwing en uitbreiding van de bar, alsmede een volledig nieuwe verlichting. Deze algehele restauratie werd een volledig succes. Niemand kon tijdens de vorige jaarvergadering vermoeden, dat G. van Dijk nog in de loop van het seizoen de functie van hoofdtrainer weer zou gaan uitoefenen. Na wederzijds overleg werd de Heer Hoeben op non-actief gesteld. A.F.C, mag zich gelukkig prijzen, dat Gé bereid is gebleven om onze A-junioren selectie te blijven trainen. Zo langzamerhand is A.F.C, zonder Gé" bijna on denkbaar. Het bestuur hoopt in de Heer Ouderland een waardig opvolger te hebben gevonden en wij wensen hem het komende seizoen alle succes. Ook vanaf deze plaats breng ik gaarne hulde aan alle hulp-trainers op woens dagmiddag, die zo een 200 pupillen iets van voetballen trachten bij te brengen. In het bizonder de Heer Frits van Klinken, die onmiddellijk bereid bleek de taak van Gé over te nemen tijdens de trainerswisseling. Het komend seizoen kan de vereniging thans officieel beschikken over Rob Brouwer, die bereid bleek de Dunioren B- en C-selectie, alsmede de pupillen te gaan trainen. U ziet, het komende seizoen wordt er alles aan gedaan om tot een verantwoorde opbouw te komen. Duist een vereniging als de onze moet het veelal van "eigen kweek" hebben. Het leven van een "groundsman" is beslist een gezond leven, gezien de nog grote vitaliteit van de Heer Stokkel. Onze 72-jarige tekende nog voor een jaartje bij. Het afgelopen jaar kon de redaktie van het "A.F.C. - BULLETIN" zich weer voor 100 verlaten op Mevrouw Gr! Swart, die elke week voor de opstellingen o.m. zo een 700 namen op stencil moet zetten. Grê" onze dank en waardering blijft groot. En dan de "SCHAKEL" new look. Uitgebreider en gevarieerder dit jaar teruggekomen met een keur van medewerkers en verlucht met foto's. 0.m« een schriftelijk compliment van S.C. "FEYEN00RD" was het resultaat. In dit verband mogen zeker

Jaarverslagen | 1971 | | pagina 12