-11- ook in een echt theater te tonen. Een toch weer bijna uitverkochte nachtvoorstelling in het Nieuwe de la Mar theater heeft velen weer een genoeglijke avond bezorgd. Op 14 en 28 maart de door de jeugdcommissie voortreffelijk georga niseerde jeugdtoernooien om resp. het "WIM BUCKBRT SCHILD" voor pupillen en de "HARRY SCHEEPSTRA BOKAAL" voor A, B en C junioren. Ondanks het nogal gure weer, zeer geslaagde toernooien. Op 21..maart voor C-junioren en pupillen een indoor-sportdag in het oude R.A.I. gebouw. Ook hier een zeer matige belangstelling van onze jeugdleden. In het kader van ons jubileum paste zeker de trip van onze eerste naar Engeland van 27 t/m 30 maart. Naast voetbal ontbrak zeker het gezelligheids-element niet. Stel je voor, bij een buitenlandse toer is dit zeker één van de hoofdgerecht e n'1 De vermoeidheid bij terug keer sprak boekdelen Ook de veteranen leverden hun aandeel in de jubileumviering. Ook hier een zeer goede organisatie, die borg stond voor het uitermate geslaagde veteranen-toernooi op 18 en 19 april. Bovendien legden onze "oude glorie" basLag op de eerste plaats l Ten slotte kwam de jeugd op 30 mei nog een keer aan bod bij een fietsenrally voor C-junioren en pupillen in het Amsterdamse Bos. Het eigenlijke sluitstuk van de viering van ons jubileum vindt plaats op 5 en 6 september a.s., wanneer het laatste A.R.O.L. BEKER TOERNOOI verspeeld zal worden. Hierbij nogmaals een oproep aan U allen om, ook door Uw aanwezigheid, dit toernooi tot een waardig slot van onze jubileumviering te maken. Resumerend geloof ik, dat de viering van ons 75-jarig bestaan uiter mate succesvol verlopen is De weer toenemende belangstelling bij het leggen van een krans door de voorzitters van A.P.C., A.C.C, en A.B.C, op 4 mei bewi^t, dat hier een goede traditie gehandhaafd dient te blijven. Het voetbalseizoen werd officieel afgesloten met een wedstrijd tussen het elftal van 1963 en het huidige eerste elftal, waarna men nog geruime tijd gezellig bijeen bleef. Op initiatief van G-erard Struijs werd in het afgelopen verenigings jaar de leden ook gelegenheid geboden tot bridgen, hetgeen weer eens iets anders is dan klaverjassen i Memorabel zijn ook zeker de navolgende feiten

Jaarverslagen | 1970 | | pagina 12