De Heer Frans Kramer assisteerde hem en besteedde speciale aandacht aan onze "top-jeugd". Wij prijzen ons gelukkig ook over hem het komende seizoen weer de "beschikking te kunnen hebben. U hoorde het al eerder. Onze groundsman Stokkel werd 70 jaar Nog immer onvermoeid runned hij de velden en kleed kamers. Meer elftallen betekent ook voor hem meer problemen. Medewerking in deze van captains en spelers wordt dan ook bizonder op prijs gesteld. Hopelijk zullen wij nog lange tijd van zijn diensten gebruik mogen maken. In dit. vertend past ook een woord van dank aan de Gemeente Amsterdam, die in korte tijd ons hoofdveld weer prima be speelbaar maakte voor de kampioenswedstrijden. Ook de afde ling Amsterdam van de K.N.Y.B. dient in dit ver&and genoemd te warden voor de medewerking, welke zij in deze verleende. Het "A.P.C. - Bulletin" rolde weer voortreffelijk van de stencil-machine. Het bestuur, en de redakteur in het bizonder, dankt in deze Mevrouw Swart voor de voortreffelijke wijze, waarop zij ook dit jaar de uitvoering en verzending verzorgde. Heel hartelijk dank l De "A.F.C. Schakel" werd dit jaar geredigeerd door Pim Adriaansz, gedrukt door de Firma Meijer en geadministreerd door Chris Schró'der, in wie wij een waardige opvolger van Otto van der Heul hebben gevonden. Dertien clubs zorgden één of meerdere malen voor tegenstand bij onze veteranen. Piet van Ruyven zorgt er jaarlijks voor, dat de niet te missen veteranen-afdeling draait. Yele genoeg lijke ontmoetingen zijn hier het gevolg van. WILHELMINA, Den Bosch kwam o.m. naar "Goed G-enoeg" en Henk Bakker van P.?/. bezorgde onze veteranen een -bizonder aangenaam week end in Enschede, waar het jaarlijkse toernooi verspeeld werd en waar de onzen de 3e prijs wonnen. In het kader van het jubileum jaar 1970 zullen onze veteranen de organisatie van dit toernooi verzorgen. Over jubileum gesproken. Aan. alle kanten wordt er reeds gerui me tijd hard gewerkt aan de verschillende onderdelen van onze

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 14