De Heer en Mevrouw Gerard van Higtevegt vierden hun 40-jarig huwelijks-feest, zoals Henk en Kinny van Teuneribroek hun koperen bruiloft vierden. Donateur van Wijngaarde werd benoemd tot Minister van Financiê'n van Suriname. Ton Glas werd benoemd tot Ere-lid van de K.F.A.F. en Otto van Rijn gaf 25 jaar zijn beste krachten aan Fokker. /Op zondag, 4mei werden te 18.00 uur bij ons monument de doden herdacht. De voorzitters van A.F.C., A.C.C, en A.B.C, legden een krans. Alleen in Amsterdam al jubileerden een groot aantal verenigingen, waaronder onze vrienden van ZEEBURGIA. Buiten de stad waren het o.a. H.B.3. en Z.A.C., beiden een jaar oude-p dan A.F.C, en O.S.V.dat haar gouden jubileum vierde. Door de slechte toestand van de terreinen, kon A.C.C, eerst laat in eigen "home" spelen. Dit verhiiftrt gelukkig niet, dat zij ten tijde van dit verslag een zeer behoorlijke positie in de 1e Klasse A innemen. A.B.C, is minder goed van start gegaan, doch alle hoop is gewettigd, dat zij tijdig de opmars zullen inzetten. Beide verenigingen wensen wij alle succes. Bestuursleden van "Stichting" en "Soci^tat» hebben, zoals bekend, geen eenvoudi ge taak. De Stichting zowel op financieel gebied, als ook een Salomons' wijsheid t.a.v. de verdeling van de velden. Vooral dit laatste geeft telkenjare nogal wat moeilijkheden. Laten de betrokkenen toch bedenken, dat ook de Heren van de "Stichting" alleen maar het goede met iedereen voor hebben en dat zij voor 100$ respect verdienen voor wat zij deden en nog doen. Ook het "runnen" van de "Soc iffteiï" is geen e.envoudige zaak. dio november verliet de Heer Balk onze dienst. Zijn taak werd overgenomen door Mevrouw Aldenberg, bijgestaan door de Heer Ruikers, beter bekend als "Eddy" Zowel het bestuur van de "Stichting» als van de "Socié'teit" verdienen dan ook onze grote dank. Goede wijn behoeft geen krans. In de negen jaar, dat Gerard van Dijk bij onze vereniging is, behaalden wij met ons eerste elftal liefs 4 kampioenschappen 1 kunt zich voorstellen, dat óók hij streeft naar de bekroning oP zijn werk j het landskampi oenschap.

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 13