Doordat verenigings- en boekjaar gelijk gesteld diende te worden aan dat van de K.N.Y.B., werdj^ de Algemene Ledenverga dering eerst op 14 juli gehouden. Het verslag van deze vergadering heeft U uit de reeds voorge lezen notulen kunnen beluisteren. Hoogtepunten waren ongetwijfeld de benoeming tot A.F.C. - Ridder van de Heren A.J.J.M, en J.J.F, van G-essel, alsmede de benoeming van Jan Steensma tot Lid van Verdienste» In de loop van het vereniginsjaar vonden de volgende mutaties plaats In de elftalcommissie D bedankten tussentijds de Heren Bergman, Tromp en Adriaansz, terwijl de Heer Th. van Emden toetrad. De enquêtecommissie werd uitgebreid in de persoon van de Heer A. Gehring, terwijl ook de totocommissie meer steun kreeg in de personen van de Heren Ch. Reekers en F. Reddering. Deze laatste commissie heeft weer groots werk voor de A.F.C, verricht. Ook dit toto-seizoen gaf een dalende inzet te zien. Desondanks presteerde deze commissie het om ongeveer dezelfde, belangrijke som aan de penningmeester af te dragen. Relatief gezien dus een vooruitgang I Hopelijk zullen zij er in slagen met de toto "nieuwe stijl" wederom een grote steun voor des penningmeesters kas te zijn. Alle heren heel hartelijk dank voor Uw vele werk. Negen keer kwam Uw bestuur het afgelopen jaar bijeen, zij het, dat tussentijds officieus meerdere keren vergaderd werd. Naar buiten werd de vereniging vertegenwoordigd op vergaderingen van de Afdeling Amsterdam, District West I, L.B.A. en recepties t.g.v. jubilea en kampioenschappen. Vooral aan dit laatste zullen de 2e penningmeester en onderge tekende een levendige herinnering behouden. Het toeval wilde, dat wij naar de receptie van AJAX moesten, welke op de dag van het kampioenschap gehouden werd. Door een ondoordringbare massa en onder politie paarden door (bij de politie was de kreet "wij komen namens A.F.C." het "sesam open U"kwamen wij nauwelijks heelhuids binnen met afgetrapte schoenen en zowaar nog alle knopen. Vlug ter receptie getogen, het officiële boek getekend en naar binnen. Minzaam links en rechts knikkend op zoek naar het AJAX bestuur. Niet te vinden. In onze haast

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 9