-6- De A-4 eindigde relatief zelfs maar met 1 punt achterstand op de kampioen. Mogelijk dat wij komend seizoen een sterkere A-1 op de been kunnen brengen, mede door een sterkere geconcentreerde training. Ook bij de B-junioren dit $aar geen uitschieters. De tweede kampioen dit jaar kwam voort uit de rijen van de G-junioren. De C-1 presteerde het om voor de tweede achtereen volgende maal kampioen te worden en dit jaar heel wat gemakke lijker dan vorig jaar, toen dit eerst via een beslissingswed strijd bereikt werd. Over het algemeen deden onze "O-tjes" het niet slecht, getuige het gemiddelde van 1,06 woor acht elftallen; mede door de uitstekende klassering van de C-3 en de C-5. De zgn. A-pupillen streden dit jaar met meer succes in de regionale competitie. Daarnaast natuurlijk de traditionele zaterdagmiddag-competitie, waaraan zeven elftallen deelnamen. De ontmoetingen met hun leeftijdgenoten van de K.H.F.C. eindig den één keer in hun voordeel,terwijl zij de tweede keer de be ker in Haarlem moesten laten» Door de vroegtijdige sluiting van onze velden, kon dit jaar geen A.F.C. Jeugdtoernooi georganiseerd worden. Al met al dienden deze vele jeugdelftallen weer opgesteld en begeleid te worden, waarvoor de heren van de jeugdcommissie en de jeugdleiders onze oprechte dank verdienen. Over dank gesproken 1 Wat had gedacht van Chris Schröder De proeve van zijn ongekende statistische bekwaamheid ligt weer voor U. En dat, ondanks de handicap van een zware operatie en het daaraan verbonden herstel. Ik heb zo een i/dee, dat hij na het ontwaken uit de narcose het eerst vroeg of de lijst van topscorers wel was bijgehouden 1 Chris, je bent een zeer gewaar deerde steun voor de elftalcommissies en in het bizonder voor ondergetekende, door het werk, dat jemij hiermede uit handen neemt. Bizonder hartelijk dank en hopelijk mogen wij ook weer het volgende seizoen op je rekenen. Overigens gebiedt de eerlijkheid wel, dat ik U de toernooien noem waaraan A.F.C, ook deelnam, zonder evenwel in de prijzen te vallen

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 7