-3- Bchte zorgen om degradatie kennen de Heren Koster en Speel niet. Desondanks geef ik het U te doen om met twee man zes elftallen te "runnen". Dit jaar kwam zelfs een senioren 14 elftal in de baan. En ziet, als enige senioren-commissie kwamen zij zowaar met een kampioen uit de bus. A.P.C. 13, een semi- veteranen team, behaalde de titel in haar afdeling met de fraaie doelcijfers 122-24» Uitgebreide informatie omtrent dit elftal verschafte U een onlangs verschenen "Schakel". Hierdoor promoveerde het elfde naar de reserve 3e klasse, zodat voor het komende seizoen drèe elftallen van'deze commissie in de 3e en drie elftallen in de 4e klasse zullen uitkomen. Marcel en Prans heel hartelijk dank l Waren vorig jaar de meeste successen voor het zaterdagvoetbal, thans is de verslaggeving een weinig in mineur. Het standaard team degradeerde naar de 4e klasse. Hierbij dient echter wel te worden opgemerkt, dat de indeling bizonder zwaar was. In ieder geval zal het voor de ppelers het komende seizoen ple zieriger voetballen zijn. Beter "lekker meedraaien" in een lagere klasse, dan een voortdurend gevecht tegen degradatie. Ook het tweede kreeg het, voor de eerste keer in de K.N.V.B., zwaar te verduren, alhoewel zij genoeg afstand wisten te be houden tot de onderste plaats. Evenals het derde, dat ook al voor het eerst in een hogere klasse uitkwam. Al met al bedenke men, dat twee van de drie teams zich na de promotie van vorig jaar, wisten te handhaven. Vier en vijf gaven aanmerkelijk minder problemen en bereikten zelfs eervolle plaatsen, waarvan de laatstgenoemde voor het eerst voor de competitie werd ingeschreven. Vijf zaterdag elftallen is het absolute maximum. Bepaalde richtlijnen dienaan gaande werden in overleg met de betrokken commissies opgesteld. Ongeacht de resultaten, het werk van de commissie blijft even zwaar. Ook U Heren van de commissie.D onze hartelijke dank Over het vóór of tegen van de voortzetting van het eens zo roemruchte AROL toernooi werden de pennen nogal eens in beweging gezet. Voorlopige handhaving t/m 1970 staat in ieder geval vast. Zoals bekend, vormt dit jaar hieropëeen uitzondering, in verband met de restauratie van onze velden.

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 4